lekarz Tomasz Jaskulski

Ginekolog położnik, USG, RTG

Pan Doktor to wspaniały lekarz, jest prawdziwym profesjonalistą. Prowadził moją ciąże ale poza tym po ciąży objął mnie opieką kompleksową czyli zadbał o mnie fizycznie i psychicznie. Jestem obecnie po zabiegu korekty krocza, którą wykonał Pan Doktor odmienił moje życie ( i mojego męża też). Nie musi to tak wyglądać kobiety wiecie o czym mówię nie bójcie się wyrażać swoich potrzeb. Doktor Jaskulski to najlepszy lekarz z jakim miała do czynienia. Polecam wszystkim

Kompetentny, rzeczowy, bardzo miły, do tego zawsze tłumaczy pacjentkom ich dolegliwości, upewniając się ,że wszytsko zrozumiały.Godny polecenia każdej pacjentce.

Super lekarz, prowadził wszystkie trzy moje ciąże. Rzeczowy, kompetentny, uprzejmy. Naprawdę polecam, leczę się u doktora od 12 lat i jestem zadowolona.

Koszt wizyty wysoki, ale według mnie warty ceny (100zł wizyta + 70zł usg). Osobiście polecam szczególnie paniom z dolegliwościami związanymi z dyskomfortem i paniom starającym się o potomstwo.

Bardzo dobry i rzeczowy lekarz nigdy nie odczułam że zależy mu tylko na kasie zawsze miły i przyjazny do pacjentek.

Pan Doktor prowadzi moją ciążę od samego początku, tłumaczy wszelkie niejasności, poświęca mi dużo czasu, jest zainteresowany moimi dolegliwościami i często uprzedza moje pytania. Jest kompetentny i miły. Stwarza bardzo przyjazną atmosferę. Polecam każdej kobiecie!

BARDZO MIŁY I RZECZOWY , SZCZERZE POLECAM

BARDZO MIŁY I RZECZOWY , SZCZERZE POLECAM

ma się wrażenie,że dla niego nie jest się X tylko faktyczną osobą.cierpliwie wszystko tłumaczy i radzi.wszystko super

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam. Bardzo kompetentny w swojej dziedzinie, spokojny i wyrozumiały. Dokładnie tłumaczy jaki jest cel wizyty...Polecam!!!

z całą pewnością dobry ginekolog - położnik - do prowadzenia ciąży bez problemów.