dr hab. n. med. Tomasz Jastrzębski

Chirurg onkolog

Pań Profesor to wybitny specjalista,ogromna życzliwość,wsparcie i pełen profesjonalizm! Ogromne zaangażowanie! DZIEKUJE ZA WSZYSTKO Z CAŁEGO SERCA! Bardzo serdecznie Pozdrawiam. POLECAM Z CAŁEGO SERCA!

Ogromne zaangażowanie!
DZIEKUJE ZA WSZYSTKO Z CAŁEGO SERCA!
Bardzo serdecznie Pozdrawiam.
POLECAM Z CAŁEGO SERCA!

Dr hab.med Tomasz Jastrzębski jest doskonałym chirurgiem i onkologiem, który uratował mi życie. Cenię jego wiedzę medyczną i życzliwość. Wysokiej klasy specjalista ratujący ludzkie życie. Dziękuję Panie Profesorze. Wdzięczna pacjentka Marzena K.

Dziękuję Panie Profesorze. Wdzięczna pacjentka Marzena K.

Dr hab.med. Tomasz Jastrzębski jest doskonałym chirurgiem i onkologiem, który uratował mi życie. Cenię jego wiedzę medyczną i życzliwość. Wysokiej klasy specjalista ratujący ludzkie życie. Dziękuję Panie Profesorze Wdzięczna pacjentka.

Dziękuję Panie Profesorze
Wdzięczna pacjentka.

Bardzo miły człowiek. Super specjalista! Godny zaufania i polecenia! Dobry kontakt zarówno z pacjentem jak i osobą towarzyszącą pacjentowi! Dziękuję za opiekę nad mamą i za cenny czas, który poświęcił Pan na rozmowy dotyczące przebiegu leczenia mojej mamy! Specjalista godny polecenia osobom potrzebującym pomocy fachowca! Gorąco pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!

Dr hab. n. med. Tomasza Jastrzębskiego poznałem w Klinice Chirurgii Onkologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Wraz z dr med. Kamilem Drucisem i lek . med. Pauliną Cichon przeprowadzili bardzo skomplikowaną wielogodzinną operację mojej siostry Barbary metodą ( HIPEC). Nowatorska metoda chemioterapii. W dr hab. n. med. Tomasz cenię wiedzę medyczną, otwartość i życzliwość tak w stosunku do pacjenta jak i rodziny. Bardzo życzliwy i sympatyczny lekarz. Wysokiej klasy specjalista, który potrafią stać i po 12 godzin przy stole operacyjnym by ratować życie człowieka.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, z "ludzkim" podejściem. Miałam raka którego już nikt nie chciał leczyć a profesor podjął się tego i jestem zdrowa

Są takie zdarzenia losowe, po których nawet silny człowiek oraz jego rodzina staje się słaba i bezsilna. Dzięki Pana profesjonalizmowi i dobroci serca odzyskaliśmy wiarę że najgorsze za nami. Wdzięczna za wzorowo przeprowadzony zabieg HIPEC dla mojej siostry Haliny-Urszula Miara ze Świebodzina

Bardzo konkretny i kompetentny lekarz. Bardzo szybko zadziałał w przypadku mojej mamy. Przeprowadził skomplikowaną operację, zajął się nią w trakcie rekonwalescencji. W prostych słowach wytłumaczył nam wszystko co się dzieje i co trzeba zrobić. Oszczędził mamie pierś chociaż miała dużego guza oraz przerzuty na węzły chłonne. Mama jest po operacji już 4 rok i jesteśmy bardzo zadowolone z pracy lekarza. GODNY POLECENIA.

Tyle tytułów itp itd. Jednak bycia profesjonalistą czasami wymaga rówież przyznania się do tego ,ze nie ma się kompetencji i boi sie przeprowadzić skomplikowana operację zamiast zbywać pacjenta i pozostawić go "sobie samemu".... Czas leci i niekiedy każdy dziń jest szansą na przeżycie!!! Nie ładnie Panie doktorze! Jestem ogromne zawiedziona OGROMNIE!!!!

Czas leci i niekiedy każdy dziń jest szansą na przeżycie!!!
Nie ładnie Panie doktorze! Jestem ogromne zawiedziona OGROMNIE!!!!

Odpowiedzialny i kompetentny .Wzbudza zaufanie , bo kompleksowo podchodzi do problemu.