lekarz Tomasz Jaszczak

W marcu 2022r dr. Tomasz operował moje kolano. Dziś radośnie hasam po zboczach w Norwegii i kolano ani nie stęknie. Jestem zachwycony!

Doktor Tomasz Jaszczak w 2018 roku przeprowadził operacje mojej stopy doprowadzając mnie tym samym do kalectwa przeszłam kolejne dwie operacje u innego specjalisty jednak do dzisiaj nie mam pełnej sprawności ostrzegam przed tym lekarzem

Trafiłam do pana doktora Tomasza Jaszczaka po 7 latach "tułaczki" po lekarzach ortopedach. Wreszcie pan doktor mnie zdiagnozował i zaproponował leczenie operacyjne. Pan doktor jest konkretny, kulturalny i sympatyczny. Uważnie słucha pacjenta i sam dokładnie tłumaczy na czym będzie polegać leczenie. Pan doktor to lekarz z powołania;) Beata Drozd z Legnicy

Doktor Tomasz to lekarz z powołania. Ma ogromną wiedzę, a przy tym jest bardzo kulturalny i życzliwy. Interesuje się zdrowiem i losem swoich pacjentów. Doktor potrafi uważnie słuchać chorego, a następnie dokładnie objaśnia cały plan leczenia. Jego podejście jest nietuzinkowe, a co najważniejsze, zapewnia pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Polecam bez cienia wątpliwości.

W 2013 roku trafiłam do doktora Jaszczaka z niesprawnym prawym kolanem, jego działania i zalecona terapia sprawiły, że odzyskałam dawną sprawność i mogłam wrócić do ćwiczeń fizycznych. Wcześniej konsultowałam stan kolana z innymi ortopedami, którzy okazali się bezradni wobec ogromu problemu. Doktor Jaszczak jest więc przede wszystkim lekarzem skutecznym, gdy podejmuje działania, doprowadza pacjenta do pełnego wyleczenia. Po drugie, cierpliwie tłumaczy i graficznie pokazuje na czym polega dolegliwość, co jest szczególnie istotne, gdy chce się wiedzieć, co człowiekowi dolega. Mimo wysokiego poziomu wiedzy medycznej, nie traktuje pacjenta jak tumana i idioty. Po trzecie, kompetencja i wiedza doktora Juszczaka łączą się z wysokim poziomem empatii i dobrą znajomością życia. To prawdziwy talent i nadzieja poznańskiej ortopedii. Mogę z pełnym przekonaniem polecić tego lekarza wszystkim ciepiącym pacjentom.

Moge polecic w 100%. świetne calosciowe podejscie, pelen profesjonalizm. Zawsze bardzo dokladne badanie, genialne tlumaczenie schorzenia, łącznie z rysunkami.

Do problemów zdrowotnych pacjenta Doktor podchodzi z wielką uwagą i zaangażowaniem. Dociekliwy, troskliwy i konkretny, prowadzi leczenie spójnie i konsekwentnie. Jest zainteresowany leczeniem całościowym pacjenta, nie tylko doraźnym rozwiązaniem problemu z zakresu swojej specjalizacji. W trakcie wizyty można liczyć na pełen dialog: Doktor słucha z uwagą, co pacjent ma do powiedzenia oraz wyczerpująco i jasno odpowiada na pytania. Fakt, że Doktor jest osobą bardzo rzeczową, o wysokiej kulturze osobistej sprawia, że kontakt jest miły i bezstresowy. Reasumując: doktorowi Jaszczakowi można z pełnym spokojem i zaufaniem powierzyć swoje zdrowie.

Witam, Jestem pacjentką doktora Jaszczaka. Po roku "wędrówki " po lekarzach różnych specjalizacji w Opolu i braku rozpoznania choroby trafiłam do Poznania..do doktora Jaszczaka..który w sposób profesjonalny przeprowadził wywiad,badanie i zaproponował mi leczenie chirurgiczne (przeprowadził zabieg,po zabiegu-kontrolował stan zdrowia,zmieniał opatrunki)..Jest świetnym lekarzem i człowiekiem...Konkretny,odpowiedzialny i przesympatyczny..Już wiem -na przyszłość-do kogo mam zapukać :) ..Bardzo polecam i wielkie dzięki Doktorze..Pozdrawiam..Paula

Profesjonalizm, empatia, rzeczywiste zainteresowanie pacjentem, a przy tym wszystkim poczucie humoru. To wszystko cechuje dra Jaszczaka. Lekarz godny polecenia

Świetny specjalista,cudowny,pełen empatii człowiek,na którego można liczyć w każdej ciężkiej sytuacji.Bardzo,bardzo dziękuję Panu DR.Tomaszowi za WSZYSTKO. -L.Tomaszewska-

Świetny specjalista,cudowny,pełen empatii
człowiek,na którego można liczyć w każdej ciężkiej
sytuacji.Bardzo,bardzo dziękuję Panu DR.Tomaszowi
za WSZYSTKO.