dr n. med. Tomasz Jaworski

Wspaniały człowiek, miły, serdeczny, uczynny pomimo że nie był moim lekarzem prowadziącym ,bardzo serdecznie,otoczył mnie swoją opieką .Dziękuję Panie Doktorze.

Bardzo dobry chirurg :) W trakcie wizyty i przed samym zabiegiem dr uważnie słuchał moich pytań i rzeczowo na nie odpowiada. Widać, że jest bardzo komunikatywny i dba o pacjenta. Przygotowanie do zabiegu i opieka po nim świetna. Polecam Oddział w Lubartowie- panie pielęgniarki niesamowicie i niespotykanie miłe i pomocne.

Panie Doktorze serdecznie dziękuję za zmianę mojego życia. Dla Pana to kolejna operacja zmniejszenia żołądka a dla mnie szansa na nowe, lepsze życie w zdrowiu i sprawności fizycznej. Proces przygotowania był mozolny ale zawsze, o każdej porze mogłam na Pana liczyć. Operacja i opieka Pana i Pana personelu z Lubartowa dawała mi siłę i motywację. Bardzo dziękuję. Wyniki przerastają moje oczekiwania z każdym dniem. Tak jak Pan powiedział na pierwszej wizycie " wszystko zaczyna się w głowie". Dziękuje w imieniu swoim jak i mojej rodziny, która nareszcie widzi mnie aktywną ...

Dziękuje w imieniu swoim jak i mojej rodziny, która nareszcie widzi mnie aktywną i uśmiechniętą.
Polecam każdemu Pana Doktora !!!
Pozdrawiam
Paulina

Prawdziwy lekarz z powołania. Profesjonalista w tym co robi. Dziękuję że trafiłam w ręce tak dobrego specjalisty. Pan doktor usuwał mi woreczek żółciowy z kamieniami "gigantami" Polecam serdecznie.

lekarz godny polecenie takiego lekarza rzadko można spotkać zawsze zaopiekuje się odpowiednio swoim pacjentem

same superlatywy.wspaniały człowiek i fachowiec.olbrzymia wiedza i doświadczenie.znakomite podejście do pacjenta.

Wspaniały człowiek,świetny fachowiec, kompetentny,dba o pacjenta,oddany swojej pracy, profesjonalista,uprzejmy- 2 tygodnie temu operował mojego syna, lekarz godny polecenia.Panie doktorze serdecznie dziękuję.

Wspaniały młody człowiek-kompetentny,uprzejmy,oddany swojej pracy.Potrafi wytłumaczyć problemy,uspokoić ,dodać otuchy.Pan doktor operował mnie dwa razy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona.Szczerze polecam.