lekarz Tomasz Jędral

Znakomity lekarz, wnikliwy, bardzo dokładny, z niesamowitą wiedzą ale też cudownym podejściem do pacjenta. Trafiłam do dr Jędrala z 73-letnią mamą, która po upadku skarżyła się na bardzo silne bóle biodra i pośladka. Dr Jędral zrobił najpierw usg, wszystko dokładnie tłumaczył i pokazywał na ekranie, dał skierowanie na tomografię i żeby nas uspokoić zaproponował żeby przyjechać z samą płytą (na opis trzeba było czekać przez weekend). W ramach tej pierwszej wizyty tego samego dnia obejrzał płytę, wszystko dokładnie wytłumaczył. Pokazał jakie ćwiczenia mama powinna wykonywać. Zdecydowanie polecam Pana dr Jędrala, ja i mama mamy do niego pełne zaufanie.

Do dr Jędrala trafiłam najpierw dwa lata temu , gdy miałam stan zapalny barku. Doktor po zrobieniu USG stwierdził płyn, dostałam leki i do dzisiaj jest OK. Ponownie trafiłam do doktora z moim tatą , też okazało się, że jest stan zapalny barku i płyn. Pan doktor podczas jednej wizyty usunął płyn , zastosował leki przeciwzapalne, rzeczowo wyjaśnił problem. Podoba mi się punktualność lekarza, mam pełne zaufanie do kompetencji pana doktora . Polecam

POLECAM - Lekarz profesjonalny, merytoryczny, wnikliwy. Krok po kroku wyjaśnia i opisuje przyczyny dolegliwości, szczegółowo omawia diagnozę. Pan Doktor wykonał mi zabiegi z zakresu sono-chirurgii - wracam do pełnej sprawności!!! A przy tym bardzo sympatyczny , słuchający pacjenta – SZCZERZE POLECAM

Do doktora Jędrala trafiłam po poważnym wypadku motocyklowym w wyniku którego miałam m.in. uszkodzony staw barkowo-obojczykowy i obojczykowo-mostkowy. Pan Doktor zapoznał się dokładnie z całą moją dotychczasową dokumentacją medyczną, zbadał mnie i dał konkretne wytyczne dotyczące rehabilitacji i rekonwalescencji. Doktor Jędral ma podejście holistyczne do pacjenta - zwraca uwagę nie tylko na odpowiednie leczenie uszkodzonych kości, czy stawów, ale przywiązuje wagę do odpowiedniej diety, właściwych ćwiczeń i ogólnie pojętego stylu życia. Najpierw podejmuje próbę wyleczenia pacjenta metodami nieinwazyjnymi, zanim uzna operację za konieczność. W moim przypadku to świetnie zadziałało i uniknęłam operacji. To co moim zdaniem jeszcze dodatkowo wyróżnia doktora Jędrala to jego stosunek do pacjenta - wszystko cierpliwie tłumaczy, uważnie słucha i odpowiada na pytania pacjenta. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora jako wybitnego specjalistę i dodatkowo bardzo miłego człowieka.