lekarz Tomasz Jędrzejkiewicz

Lekarz godny zaufania. POLECAM Wizyta w gabinecie przebiega bez stresu, pan doktor wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy. Sympatyczny i komunikatywny. Pomoc została udzielona bardzo szybko

Lekarz godny zaufania. POLECAM

Polecam! Profesjonalizm, dokładne objaśnianie i poczucie humoru. Pan doktor ma super podejście do pacjenta i jest naprawdę uprzejmy. Szybko wyleczył mi zęba i co ważne nie trzeba było czekać długo na wizytę. Wszystko załatwione w ciągu jednego dnia. Na pewno jeszcze do niego wrócę. Cena przystępna.

Polecam!
Profesjonalizm, dokładne objaśnianie i poczucie humoru.

Jedyny lekarz jakiego znam, który wystawia paragony fiskalne. Byłem u Pana Jędrzejkiewiczakilka razy i nie żałuję

Znalazłam się u Pana doktora z racji bardzo krzywego "zęba mądrości". Znajomi polecali mi różnych lekarzy w Skarżysku ale z racji tego , że Pan Tomasz był stałym dentystą mojego taty postanowiłam udać się tam. Jak wiemy "ósemka" to trudny ząb, Pan doktor po przyjrzeniu się jaka to krzywizna mi urosła zgodził się na wyrwanie, dał znieczulenie i poczekaliśmy około 10 minut. Znieczulenie działa świetnie, doktor rozładował moje napięcie i mega stres wizji usuwanego zęba, sama nie wiedziałam kiedy i ząb wyrwany! Sam fakt wyrywania trwał jakieś 10 sekund, moja ósemka krzywa wchodząca na policzek, wyrywana jakimś sposobem z półprzymkniętymi ustami, wszystko szybko sprawnie, nie wiedziałam kiedy i zęba nie ma. Dzisiaj jestem dzień po wyrwaniu, miejsce pobolewa, ale to normalne, żadnych złych wspomnień wręcz pozytywne wspomnienia i brak stresu na kolejną czekającą "ósemkę". Polecam, polecam polecam!

Z daleka od tego gabinetu. Nie wiem jak sam Jędrzejkiewicz leczy, ale panie które tam udają dentystki to jedna wielka pomyłka. O leczeniu kanałowym nie ma mowy. Już mnie jedna z tych dentystek tak załatwiła, że do końca życia będę mieć problem z zatoką. Musiałam mieć przeszczepianą skórę z policzka na dziąsło, ząb po rzekomym leczeniu kanałowym nie nadawał się do niczego. Kanały w ogóle nie wyczyszczone, porobione perforacje i zaklejony ząb, który po paru latach spowodował zanik kości. Operacja, długie leczenie, antybiotyki, ogromny ból i strach czekając na wynik czy z tego nie zrobił się nowotwór. Opinie złe są na bieżąco usuwane, a jak widać dobrych nie ma. Uważajcie na ten gabinet. Nie marnujcie zdrowia a nawet powiedziałabym życia za parę groszy. Gabinet niby jeden z tańszych w Skarżysku ale lepiej dołożyć i mieć głowę spokojną. Zastanówcie się zanim tam wejdziecie.

Jestem bardzo zadowolony, pan doktor naprawdę ma podejście do pacjenta!Profesjonalizm, cierpliwość i przede wszystkim-pomógł mi w cierpieniu!

Od lat korzystam z usług Pana doktora, ufam jego kompetencji i profesjonalizmowi. Zawsze szybko i sprawnie udzielał mi pomocy trafiając z diagnozą, do tego ceny są dosyć atrakcyjne. Jednym słowem: polecam!

Lekarz jak lekarz. Idąc do dr Jędrzejkiewicza myślałem że to on leczy zęby a nei jakieś pomoce dentystyczne. Ta niska pani popsuła mi zęby. Po miesiącu powypadały mi pląby. Okazało się też że pozostawiła mi jakieś dziury w zębach i zachlapała pląbą. NIE POLECAM !