Wspaniały lekarz, najlepszy pediatra w powiecie radzyńskim i nie tylko, kocha dzieci, poświęca dużo czasu na badanie, nigdy się nie śpieszy, tłumaczy bardzo dokładnie przebieg choroby i działanie leków. Bardzo kompetentny, z poczuciem humoru, moje dzieci gdy były młodsze nigdy nie chciały słuchać o innym lekarzu, polecam wszystkim, którym chorują dzieci albo potrzebują konsultacji, ja mam o Nim jak najlepsze zdanie i przede wszystkim ufam temu Człowiekowi, zawsze pomógł moim dzieciom i nigdy się nie pomylił. Jest bardzo ludzki, umie słuchać. Polecam

Znam człowieka od 30 lat.Był i jest zawsze dla pacjenta.Nigdy nie pozostaje obojętny na chorobę dziecka.Ciepły cierpliwy życzliwy ludzki facet.Wkłada serce w to co robi.Polecam.Tomasz Jesionowski to wspaniały uczeń Hipokratesa.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Radzyń Podlaski"?

Marek Sekuła

ulica Chmielowskiego 1/42
Szpital
Wisznicka 111
21-300 Radzyń Podlaski
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,PRO-OMNI"
ulica Harcerska 35
21-200 Parczew