Tomasz Karoń

Psychiatra

Lekarz z powołania!! Nigdy wcześniej nie spotkałem lekarza,który słucha i rozmawia z pacjentem. Po rocznej przerwie oraz zmianie miejsca przyjmowania, i poszukiwaniu Pana doktora rozpoznał mnie przez telefon. Pamiętał mnie i moje problemy. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak pan doktor Tomasz Karoń to w naszym społeczeństwie żyło by się zdecydowanie lepiej. Polecam!!!!

Pan Doktor to przede wszystkim empatyczny,kompetentny i jak ktoś wyżej napisał "kojący dusze ".Wspaniały i godny polecenia. Oby więcej takich lekarzy !

Bardzo polecam! Pan doktor ma niesamowitą umiejętność słuchania. Jednym, celnym pytaniem potrafi skłonić pacjenta do refleksji. Nie spotkałam dotąd tak dobrego lekarza!

Pan Tomasz Karoń to specjalista, który koi dusze. Żaden inny specjalista ani terapeuta, nawet łącznie wszyscy razem wzięci, nie pomogli mi tak, jak on. Czy ktoś wie gdzie obecnie przyjmuje?

Czasami jedno słowo "klucz" potrafi zmienić człowieka, Pan Tomasz posiada ów dar. Zmieniam się na lepsze, przede wszystkim dla siebie ale i dla otoczenia. Dziękuję.

Specjalista godny zaufania i polecenia ze względu na posiadane kompetencje i osobowość terapeutyczną