Zdecydowanie polecam! Korzystam z usług Pana doktora od wielu lat. Byłam pacjentką jeszcze w poprzednim gabinecie (na Ochocie). Niezwykle kulturalny, uprzejmy, godny zaufania. Poleciłam Pana Tomasza Kędziorka wielu moim znajomym i są mi za to bardzo wdzięczne.

Zdecydowanie polecam!

Najlepszy dentysta jakiego spotkałem. Jeśli stać Cię, zdecydowanie polecam. Oczywiście kogoś może wkurzyć, że wizyta kontrolna (10 minut pracy) kosztuje 50 złotych i wszystko inne jest naprawdę drogie (nawet w wawie można mieć 30%-40% taniej), ale za to mamy niesamowity profesjonalizm, absolutny brak bólu - można zasnąć na fotelu. Wadą są też dość odległe terminy, ale to raczej świadczy o tym, że pan Tomasz ma po prostu dużo klientów :).

Mam pełne zaufanie do tego lekarza, polecilam go wielu znajomym.

Mam pełne zaufanie do tego lekarza, polecilam go wielu znajomym.

Profesjonalnie i bezboleśnie! Dzięki niemu można polubic wizytę u stomatologa.

Profesjonalnie i bezboleśnie! Dzięki niemu można polubic wizytę u stomatologa.

Miły i kulturalny profesjonalista. To jest dentysta, którego można polubić. Zdecydowanie polecam!