Tomasz Kleczkowski

Ortopeda

Polecam tego lekarza w 100%. Mojemu chłopakowi wyciął łękotkę w kolanie. Operacja odbyła się w czerwcu i dzisiaj pan dr powiedział, że może wrócić do piłki nożnej. Jeśli szukasz wyśmienitego specjalisty ortopedy to nie wahaj się, tylko śmiało idź a na pewno nie pożałujesz! Dziękujemy Panie Doktorze! :)

Rewelacyjny lekarz i wspaniały człowiek! jeśli szukacie wybitnego specjalisty to właśnie TEN człowiek! Jestem po operacji kolana, facet znalazł problem w miesiąc, czego ludzie z tytułem nie mogli znaleść w warszawie przez rok... Gorąco polecam i dziękuję Panie Doktorze!

Wspaniały lekarz i miły człowiek. Postawił właściwą diagnozę i zoperował kolano syna (zerwane wiązadła). Serdecznie polecam doktora Kleczkowskiego.

Wyśmienity specjalista. Dziękuję Panie doktorze!! Każdemu będę polecał Pańską fachowość. Super specjalista!

Wyśmienity lekarz<ortopeda>na całym świecie. Po prostu jest MISTRZEM w wykonywaniu tego zawodu. Widać,że kocha to co robi,,,ma podejście do ludzi. Bardzo gorąco go polecam!!!!!!!! Pozdrawiam p doktora Tomasza Kleczkowskiego!

Wyśmienity lekarz<ortopeda>na całym świecie.
Po prostu jest MISTRZEM w wykonywaniu tego zawodu.
Widać,że kocha to co robi,,,ma podejście do ludzi.
Bardzo gorąco go polecam!!!!!!!!
Pozdrawiam p doktora Tomasza Kleczkowskiego!

Znany ni od lat lekarz, najlepszy ortopeda jakiego znam a i wśród wszystkich znanych mi medyków - w pierwszej trójce i to pod każdym względem.

polecam, świetny specjalista, zwłaszcza w zakresie kolan. Udziela wyczerpujących informacji. nie odsyła pacjentów na prywatne leczenie.

polecam, świetny specjalista, zwłaszcza w zakresie kolan.
Udziela wyczerpujących informacji. nie odsyła pacjentów na prywatne leczenie.