lekarz Tomasz Kleszczyński

Chirurg naczyniowy

Wspaniały lekarz - w 2005r i później operacje tętniaka rozwarstwiającego aorty. Komunikatywny, cierpliwy, uprzejmy - i co najważniejsze mistrzowskie umiejętności. Dziękuję bardzo. Marek.

Wspaniały lekarz - w 2005r i później operacje tętniaka rozwarstwiającego aorty.

Pan Doktor owszem jest bardzo miły , ale liczą się dla niego tylko pieniądze. Niestety, nie każdego stać na zabieg za 2800 PLN. W związku z tym nie podejmuje żadnego leczenia tylko ucisk, a przy każdej kolejnej wizycie informuje, że trzeba wykonać zabieg oczywiście za bagatela 2800 PLN. Reasumując za każdą kolejną wizytę trzeba zapłacić kolejne 150 PLN, a w rezultacie nie uzyskać żadnej pomocy w dalszym leczeniu otwartej rany.

BARZO DOBRY LEKARZ,PODEJMUJE WYWAZONE DECYZJE ,POPRZEDZONE DIAGNOSTYKA NA WYSOKIM POZIOMIE,TŁUMACZY PROBLEM PACJENTOWI BARDZO POLECAM !!!

Wspaniały lekarz operował mi żylaki i jestem bardzo zadowolona polecam każdemu tego lekarza.

Bylam operowana przez Pana doktora Kleszczynskiego, mialam usuwana zyle metoda laserowa. Polecam wizyte u pana doktora wszystkim, ktorzy sa zmeczeni wedrowkami po lekarzach chirurgii naczyniowej. Fachowiec, konkretny, przy tym niezwykle mily.

Takich lekarzy nam brakuje. Kompetentny, słucha pacjenta, odpowiada na każde pytanie zadane przez pacjenta.Wykonał u mnie zabieg usunięcia żylaków laserem.Zabieg zupełnie bezbolesny. Jestem dokładnie 4 miesiące po zabiegu a moja noga jak "nowa".

jest świetny!!!miły w obyciu, wzbudza zaufanie, które powoduje, że pacjent czuje się bezpiecznie w Jego rękach:))efekty po leczeniu również są bez zastrzeżeń!!!!!dziękuje!!!!!!

Pan doktor przeprowadził zabieg usunięcia żylaków jeszcze na ul. Barskiej,jestem bardzo zadowolony,Panie doktorze wielkie dzięki. Wdzięczny pacjent; Aleksander M.

Wdzięczny pacjent;
Aleksander M.

bardzo dziękuje panu doktorowi i całemuzespołowioperacyjne za uratowanie mojego życia.nowak mieczysław mietnov1@op.pl

Lekarz nie umie wytłumaczyć podstawowych rzeczy.....drogi.

Lekarz nie umie wytłumaczyć podstawowych rzeczy.....drogi.