dr n. med. Tomasz Klimza

2,5
2,4
2,5
2,4

Konkretnie i na temat. 2+2=4. Operacja wykonana prawidłowo. Jest pytanie, jest odpowiedź. Pełna informacja o stanie pacjenta przed i po operacji. Polecam.

Polecam.

Po prostu brak słów... trafiliśmy na Pana Doktora na sorze. Dziecko miało złamana nogę. Doktor mało tego, że niekompetentny to jeszcze straszny cham. Włożył dziecku całą nogę w gips twierdząc, że ma bardzo poważne złamanie w kolanie. Brak jakichkolwiek informacji. Jedyne na co było go stać to, że nogą musi być bardzo długo w gipsie a dziecko ma leżeć. Na pytanie co dalej kazal w trybie natychmiastowym skontaktować się z poradnia chirurgiczna (bo chyba sam nie wiedzial co robic...). Po konsultacji z chirurgiem ortopeda, która na szczęście udało się umówić bardzo szybko okazało się, że nogą nie jest zlamana, a jedynie pęknięta. Lekarz natychmiast zdjął dziecku gips i zalozyl jedynie krotki lekki gips, aby usztywnić miejsce pęknięcia. Dziecko może normalnie się ruszać i za tydzień może stanąć na nogach...
Jako matke wyrzucił mnie z gabinetu z komentarzem "przychodzą takie matki i robią dziecku krzywdę". Niestosownych komentarzy było o wiele więcej. Myślę, że Pan doktor nie nadaje się do swojej pracy.. do pracy z dziećmi. Włożył dziecku nogę na siłę w gips i to była całą jego robota plus głupie komentarze. Zero empatii, totalna znieczulica

Trafiłam na oddział chirurgii dziecięcej Szpitala na Parkitce z synem mającym bóle brzucha w nocy dna 09.06.21. Zostały wykonane wszystkie kompleksowe badania. Zapadła decyzja o operacji syna, którą przeprowadził Pan dr Tomasz Klimza. Mogę zaświadczyć, że to konkretny lekarz - profesjonalista w każdym calu. Skupia się na wykonaniu swojej pracy i tylko to ma znaczenie. Po operacji wszystko wytłumaczył, w jakim stanie był wyrostek dziecka- celowość wykonanego zabiegu i dodatkowo dzięki tej operacji okazało się o czym Pan doktor poinformował, że konieczne było również zoperowanie jelita ze względu na uchyłek ...

Meckela. Po operacji Pan doktor mimo ponad 24 godzinnego dyżuru interesował się stanem zdrowia mojego syna, przekazywał rady i wskazówki. Proszę się nie dziwić, że zaangażowanie zarówno percepcyjne, intelektualne, manualne, praca w stresie podczas operacji, gdzie wszystko może się zdarzyć czego nie można zaplanować i przewidzieć może wiązać się ze skupieniem na wykonywaniu zadania w jak najlepszy sposób- chodzi przecież o efekt-jak najlepszy stan zdrowia dziecka i udzielona profesjonalnie pomoc. Pan doktor stanął na wysokości zadania za co okazuję szacunek i wdzięczność jako mama uratowanego syna.

Byłam z dzieckiem u pana doktora bardzo miły i sympatyczny człowiek, konkretnie wytłumaczył wszystko. Moim zdaniem w 100 % godny polecenia.

Ja Pana doktora chce pochwalic. Miły konkretny. Ma dobre podejscie do dzieci... Jesli znow będzie nam potrzebna konsultacja z chirurgiem pojde do Pana doktora z zamknietymi oczami. I podkreslam nie bylam ba prywatnej wizycie.

BEZCZELNY DOKTOR. Nie podejmuje zadnych prob leczenia ODRADZAM , NIE ODPOWIADA NA PYTANIA BRAK SZACZUNKU DLA PACJENTA

Lekarz bez serca ham i prostak.nie nadaje się do swojego zawodu. .. złoży dziecku rękę i nie wykonał przeswietlenia i vo się okazało ręką była źle złożona

Cham, gbur i prostak, nieczuły. W czasie wizyty czytał jakieś wydruki, jestem zniesmaczona zachowaniem tego lekarza. Niekompetentny, przyszłam z dzieckiem z innym schorzeniem, a on zajął się innym i nie słuchał co do niego mówię. Beznadzieja!!!!

Bardzo niemiły i chamski człowiek, z drwiącym usmieszkiem na twarzy. Mam niesamowity niesmak po wizycie u tego lekarza. Nie polecam!!

prostak i gbur. przyjmuje pacjenta czytając gazetę w międzyczasie. Nie znam szybciej przyjmującego lekarza. Ekspres najchętniej to by już w drzwiach postawił diagnozę i do widzenia