Świetny lekarz. Doceniam zaangażowanie i bardzo dobre podejście do pacjenta. Pan doktor jest bardzo pomocny i sympatyczny.

Chciałam bardzo podziękować Panu doktorowi Kochanowskiemu za uratowanie życia mojemu mężowi. Dla mojego męża Pan dr Kochanowski był ostatnią deską ratunku, postawił go na nogi po stwierdzeniu diagnozy migotania przedsionków. Odpowiednio dobrane leki znacznie poprawiły zdrowie mojego męża. Pan doktor w odpowiednim czasie zdiagnozował schorzenie tętnic szyjnych. Mąż jest już po zabiegu, czuje się bardzo dobrze. Jesteśmy mu wdzięczni za profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie oraz bardzo dobre podejście do pacjenta.

Zarozumiały i niemiły lekarz, odradzam kontakt z nim! krytykuje innych lekarzy i uwaza się za lepszego

Bardzo dobry lekarz ,fachowiec w każdym calu.Pacjent czuje się przez niego szanowany co w dzisiejszych czasach jest niestety rzadkością...Podejście do chorego wzorowe,niezwykle cierpliwy i pomocny co szczególnie ważne przy nieprzyjemnych dla chorego badaniach typu gastroskopia.Nie powiem,że badanie było przyjemnością:))),ale dzięki doktorowi Kochanowskiemu zdecydowanie dało się przeżyć.

Kompetentny, opinie o jego dziwnym zachowaniu zupełnie nie trafione ! Jeżeli ktoś jest ulomny i nie umie słuchać to musi iść do dr o innej specjalizacji .pomógł mi jeden pod wrażeniem profesjonalizmu .Hanna

Wspaniały lekarz a także człowiek .Specjalista z prawdziwym powołaniem .Trochę ekscentryczny . Uratował moja mamę , jestem pod wielkim wrażeniem kOmpetencji i dużego serca . Serdecznie polecam wizytę u Pana Doktora,Kasia

Pomógł mi bardzo, fachowiec - pracuje też w szpitalu gdzie jest ordynatorem. Poświęcił mi bardzo dużo czasu, pomógł. Doświadczony doktor. Polecam. Janusz