lekarz Tomasz Kogut

1,7
1,8

Może zacznę od tego,że od dłuższego czasu dokuczaly mi przewlekłe i nawawracajace się zakażenia układu moczowego, inni lekarze nie potrafili mi wytłumaczyć skąd, te zakażenia, a pojawił się w już białkomocz. Pan w doktor Kogut podszedł do mojego przypadku z bardzo dużym zaangażowaniem, podczas wywiadu zadał mi pytanie, czy miałam leczenie kanałowe zęba i kiedy?, wytłumaczył mi, że chore, źle się przeleczone zęby mogą być przyczyną moich dolegliwości zdrowotnych,że nie mogę tego tak pozostawić,że w moim przypadku jest wskazana konsultacja stomatologiczna, ponieważ zakażenie od zębów, może nawet doprowadzić do niewydolności nerek,nieleczne do zgonu. Użył w sformułowania, że zęby to cichy zabójca, wysłał mnie natychmiast do stomatologa, po wykonaniu rtg zębów okazalo się, że miałam zgorzel szóstki i sąsiadujący ząb też musiałam usunąć. Przed wizytą u Pana doktora byłam przekonana, że mam zdrowe zęby.Jako pacjentka życzyłabym sobie i innym pacjentom, aby każdy lekarz podchodził z takim zaangażowaniem jak Pan doktor Tomasz Kogut, traktuje organizm człowieka jako integralną całość,szuka przyczyny zakażenia, aby je usunąć i wykońcu wyleczyć pacjenta.

Witam, Pierwszy raz dziś musiałem skorzystać z wizyty w szpitalu na dyżurze. Dotarłem do szpitala około 2:15 (środek nocy z niedzieli na poniedziałek) Czekałem na wejście do lekarza kilka minut, maksymalnie 10. Mój stan był ewidentnie nagłym stanem ( bule gardła nagłe silne osłabienie w ciągu kilku godzin, ANGINA ) Kaszel czy objawy przeziębienia powinny być obsługiwane u lekarza rodzinnego lub w dziennej przychodni- tak zawsze myślałem- lecz ja się zaczynałem dusić i musiałem pojechać do szpitala. Pan doktor Kogut, mimo widocznego zmęczenia ze względów oczywistych jak późna pora był ...

Witam,
Pan doktor Kogut, mimo widocznego zmęczenia ze względów oczywistych jak późna pora był bardzo profesjonalny, zainteresowany -(zadawał dużo pytań) nie chciałem L4 mimo iż zalecał kilkunastodniowy odpoczynek. Nie chciałem też pisać tego komentarza lecz skłoniły mnie te komentarze poprzednie które są bardzo krzywdzące w mojej ocenie.
Nie dziwie się że lekarz jest "niemiły" gdy pacjent nie ma czasu na wizytę w przychodni bo są kolejki i od kilku dni mówi o przeziębieniu. Szpital w mojej ocenie jest to stanów nagłych i ciężkich.
Dziękuję doktorowi Kogutowi za pomoc i życzę dużo cierpliwości do naszego społeczeństwa

W niedzielę wieczorem dostaliśmy z żoną objawów tzw. grypy żołądkowej - ostra biegunka, intensywne wymioty. W poniedziałek byliśmy tak słabi i odwodnieni, że ledwo byliśmy w stanie wstać z łóżka. Zmienialiśmy się co godzinę - jedno z nas spało a drugie starało się opiekować małymi dziećmi (3 lata, 11mcy). We wtorek poczułem się na tyle dobrze by pójść do lekarza w pierwszym możliwym terminie. Doktor Kogut w sposób nieuprzejmy odmówił wystawienia zwolnienia na poniedziałek argumentując że trzeba było w poniedziałek przyjść do lekarza. Na uwagi, że nie byłem w stanie ...

Doktor Kogut w sposób nieuprzejmy odmówił wystawienia zwolnienia na poniedziałek argumentując że trzeba było w poniedziałek przyjść do lekarza. Na uwagi, że nie byłem w stanie tego zrobić (zarówno ze względu na własne samopoczucie jak i niemożność zostawienia żony w podobnym stanie z dziećmi) odpowiadał że należało wziąć leki i przyjść do lekarza, i że on z biegunką chodził do pracy. Albo że trzeba było sobie zamówić wizytę domową.

Lekarz wzbudzał we mnie poczucie winy, jakbym był zdemaskowanym symulantem. Jednocześnie bez jakiegokolwiek zbadania mnie (!), chociaż w dniu wizyty nie miałem już widocznych objawów, bez problemu wystawił mi zwolnienie na ten dzień.

Na szczęście inny lekarz zbadał mnie, zalecił odpowiednie leczenie i wystawił brakujące zwolnienie. Niestety skutek uboczny był taki że pół dnia zamiast odpoczywać szukałem wizyty i stałem w korkach żeby dostać się do normalnego lekarza.

Ropne, duze naloty na gradle, bialy jezyk, goraczka, oslabienie, bol gardla przy przelykaniu, chrypa - dla Pana doktora sa symulacja pacjenta dazaca jedynie do usykania zwolenienia. Na koniec wizyty wypisany antybiotyk na 10 dni. Jezeli ktokolwiek kiedykolwiek mial takie objawy to wie ze to Angina (stad tez pewnie antybiotyk), ale Pan K. stwierdza ze pacjent jest zdrowy i moze chodzic do pracy. Nikt nie mowi tutaj o 10 dniach zwolnienia. 3-4 dni celem lepszego sampoczucia i dojscia do siebie, noi nie zarazania innych. To juz druga wizyta u Pana doktora i schemat caly czas ten sam: po co Pani przyszla? Zero leczenia. Jezeli lekarz watpi czy to Angina powinien zlecic wymaz z gardla, ale nie - on wie, on wie ze czlowiek po drugiej stronie chce tylko zwolenienie.

Niestety, ale gdyby była taka możliwość w ocenie dałabym 0 gwiazdek, podczas mojej wizyty Pan doktor był bardzo, ale to naprawdę bardzo- niemiły. Dobitnie wyraził swoje niezadowolenie z mojej wizyty na opiece całodobowej, zaatakował mnie od razu - ustnie- ogromnymi wyrzutami, że powinnam załatwić to u lekarza rodzinnego. Niestety Panie doktorze!!! Ludzie pracują lub mają małe dzieci, którymi zajmują się w dzień i nie zawsze mają od razu na zawołanie je z kim zostawić. Tym bardziej w dobie koronawirusa gdy przedszkola i szkoły są nie czynne!! To nie moja fanaberia, ...

to naprawdę bardzo- niemiły. Dobitnie wyraził swoje niezadowolenie z mojej wizyty na opiece całodobowej, zaatakował mnie od razu - ustnie- ogromnymi wyrzutami, że powinnam załatwić to u lekarza rodzinnego. Niestety Panie doktorze!!! Ludzie pracują lub mają małe dzieci, którymi zajmują się w dzień i nie zawsze mają od razu na zawołanie je z kim zostawić. Tym bardziej w dobie koronawirusa gdy przedszkola i szkoły są nie czynne!! To nie moja fanaberia, że przyszłam na opiekę całodobową do której notabene miałam prawo- co potwierdziło to, że jednak recepta na moje dolegliwości została mi wypisana. Życzę więcej empatii, co jest naprawdę niesamowicie potrzebne szczególnie przy wykonywaniu tego zawodu.

Porażka. Fatalna wizytówka miejsca pracy tego pseudolekarza. Przyszedłem do tego pana z ogromnymi bólami brzucha, gość stwierdził bez jakiegokolwiek zbadania mnie ze mi się do pracy nie chce chodzić i kazał iść do domu. Po kilku dniach poszedłem do innego nie mogąc wytrzymać z bólu. Zostałem zbadany i w trybie pilnym Skierowany do szpitala. A co mi dolegało? ostry napad Kolki żółciowej i w efekcie wycięcie pęcherza żółciowego. Jest Pan najzwyczajniej niedouczony do tego bez podejścia do pacjenta, niemiły. W swoim fachu jest pan malutki i powiem w Pana stylu,, ...

Skierowany do szpitala. A co mi dolegało? ostry napad Kolki żółciowej i w efekcie wycięcie pęcherza żółciowego. Jest Pan najzwyczajniej niedouczony do tego bez podejścia do pacjenta, niemiły. W swoim fachu jest pan malutki i powiem w Pana stylu,, panie.. Jak się pan nie zmienisz to będziesz pan bezrobotny bo wizytówka pan jesteś słabą a swój gabinet ? Na renomę pan nigdy nie zapracujesz z takim podejściem,,

Super lekarz , profesjonalne podejście do pacjenta doskonała komunikacja , przyjazna atmosfera ciepło i serdeczność bijąca od doktora który z ukrywaną skromnością i niezależnością podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta ,poza tym ratownik wodny który ma mnóstwo podziękowań za udane akcje a nie za niezadowolenie nierobów którzy, potrafią tylko upodlić człowieka z wielkim sercem.Panie Tomku Wielkie Dzięki za całokształt niezależne zaangażowanie i dalszych sukcesów od ratowników z Wodnego Pogotowia Ratunkowego . Bez Pana nasza praca nie miał by sensu :-)

Macie 100% racji, ten gość wgl nie powinien leczyć.. bylem dzisiaj z bólem klatki piersiowej to stwierdził zebym sobie wziął ibuprom... wiadomo ze przyczyny są różne a ja sam ze swojej przyjemnosci do szpitala nie pojechałem, dusiło mnie coraz bardziej i chciałem tylko aby ktoś zrobił mi badania na to psełdo lekarz zaczął sie na mnie wydzierać ze ja jakim prawem przychodze do szpitala z jakimś śmiesznym bólem i że gdyby to był zawał to już bym nie żył... ludzie! To co sie wyprawia u tego gościa w gabinecie przechodzi ludzie pojęcie... mówienie do mnie: PANIE WEŹ SE IBUBROM I IDZ DO DOMU ... rece opadają nikomu nie życze trafić na tego partacza!

Pomijając to, że połowe czasu przegadał przez telefon.. napewno tak tego nie zostawie bo to są jakieś jaja..

Chamstwo w czystej postaci Lekarz wydzierał się na mnie na opiece całodobowej że mam nogi i mogłam pójść do przychodni że sobie przychodnie zrobiłam z calodobowki. Na koniec powiedział że ewentualnie może mnie zbadac. Na moje tłumaczenia reagował krzykiem koniec końców wróciłam z niczym Na pewno tak tego nie zostawię i złoże skargę. Czekalam 40 minut bo pan doktor sobie przez telefon rozmawiał aż pielęgniarka po niego dzwoniła to łaskawie wyszedł Ten człowiek Minolta się z powołaniem nigdy w życiu nie spotkałam takie bezczelnego człowieka Mam niepełnosprawnego syna w domu i maz pracuje w Austrii najzwyczajniej w świecie nie miałam jak iść do przychodni żeby się zarejestrować trzeba stać w kolejce od 6.30 a nie mam z kim zostawić syna z resztą stan mojego zdrowia pogorszył się wieczorem ale ten bezczelny i bezduszny lekarz nie dał nawet dojść do slowa

Pan doktor Tomasz Kogut , wspaniały lekarz, gdy dowiedziałam się , że przyjmuje w ramach NFZ , szybko złożyłam deklarację ,i bardzo się ucieszyłam, bo o dobrego lekarza dziś naprawdę trudno, i jeszcze na NFZ!!!. Bardzo kompetentny ,po prostu super lekarz!!!

Bardzo kompetentny ,po prostu super lekarz!!!