lek. med. Tomasz Kolossa

Wiem jak trudno zaufać lek. powierzając mu trudne intymne sprawy.Dr Kolossa na każde pytanie udziela wyczerpującej odpowiedzi.Po raz kolejny pomógł mi trudnej sytuacji.W szpitalu czułam fachową opiekę oraz empatię również ze strony personelu(GIN.Asept)Panie położne podzielają moją opinię o dr a przecież pracują z Nim na co dzień.Pan dr przyjmuje w nowym,schludnym gabinecie przy ul.Cichej 24 lok.1.Jeszcze jedno Pan dr szybko odpowiada na e-maile. Pozdrawiam ewa

Świetny lekarz bada z wyjatkową delikatnością, nigdy nie spotkalam tak fantastycznego lekarza.

super lekarz, bardzo miły człowiek; wizyta bezstresowo,badanie i usg, miałam torbiel jajnikową - skierowanie do szpitala i Pan doktor wykonał operację osobiście. wszystko sprawnie bez powikłań, jajnik "uratowany" - bardzo polecam elunia 1982

elunia 1982

Lekarz super. Rok temu mialam zabieg lyzeczkowania-poronilam. Rok po zabiegu nie moglam sie uporac z nieplodnoscia, trafilam do dr Kolossy, ktory niezykle taktownie mnie potraktowal. Zrobil monitoring cyklu i wszystko zaczelo wygladac razniej. Lekarza jaknajbardziej polecam, monitoring byl oczywiscie na NFZ nieplatny w szpitalu.

Pan doktor jest bardzo sympatycznym i ciepłym człowiekiem. Na jego twarzy zawsze gości uśmiech. Ma czas dla pacjentek, nie spogląda na zegarek, nie śpieszy się i co najważniejsze nie podejmuje pochopnie decyzji. W razie wątpliwości zleca dodatkowe badania. Z niezwykłą cierpliwością wszystko wytłumaczy i wyjaśni. Bardzo delikatnie i dokładnie bada. Osobiście jestem bardzo zadowolona. Pan doktor bardzo mi pomógł gdy miałam problemy ginekologiczne. Mogę go z czystym sumieniem polecić każdej kobiecie. Pracuje w szpitalu Biziela, prywatnie przyjmuje w przychodni Ikar przy ul. Fromborskiej 18.