dr n. med. Tomasz Kopec

Laryngolog

Pierwszy raz w życiu trafiłam na tak wspaniałego lekarza. Jest bardzo uprzejmy, troszczy się o każdego pacjenta i do każdego przypadku podchodzi indywidualnie. Na początku chodziłam na wizyty w ramach NFZ, ale w tamtym roku przychodnia na ul. Zakopiańskiej w której pan doktor przyjmuje nie dostała kontraktu z NFZtu i teraz wizyty kosztują 100 zł. Ale z tego co wiem to doktor tez przyjmuje w przychodni przy szpitalnej na Przybyszewskiego i tam wizyty są bezpłatne. Pan doktor przeprowadzał u mnie 2 operacje usunięcia polipów w zatokach + prostował przegrodę nosa. Od ponad 2 lat mam spokój z polipami i mam nadzieję, że już nie powrócą :) Teraz jedynie raz na jakiś czas jeżdżę do doktora na kontrolę. Naprawdę szczerze polecam pana doktora, bo to prawdziwy lekarz z powołania :) oby więcej takich lekarzy w Polsce!

Tak powinien pracować każdy lekarz! Bardzo polecam wszystkim pacjentom z kamicą ślinianek.

Bardzo dobry lekarz, co widać po mojej powyzszej ocenie.

Bardzo dobry lekarz, co widać po mojej powyzszej ocenie.

Miałem przyjemność poznać Pana doktora. Trafiłem do niego szukając rozwiązania swojego kilkunastoletniego problemu z uporczywie dającą się we znaki ślinianką podżuchwową (kamienie). Niesamowicie pozytywne wrażenie, natychmiast powróciła wiara w lekarzy. Wiele wyjaśnił, uspokoił, zaproponował inną metodę rozwiązania problemu ( do tej pory proponowano mi wyłącznie usunięcie ślinianki). Polecam zdecydowanie,jeżeli sytuacja wydaje się być beznadziejna, jest to człowiek który zrobi wszystko aby wam pomóc.

Bardzo kompetentny, wzbudzający zaufanie lekarz. Jako jedyny spróbował innej metody walki z chorobą niż od razu poddanie operacji. Polecam

Naprawdę polecam tego lekarza. Pomógł mi jako jedyny, gdy inni laryngolodzy nie wiedzieli co mi dolega i udawali że się znają. Bardzo miły i uprzejmy, spokojnie wytłumaczy co dolega i na czym będzie polegać leczenie, nie robi niczego na "odwal" by się jak najszybciej pozbyć pacjenta. Polecam.

Najlepszy lekarz jakiego znam .Wzbudzil moje zaufanie. Bardzo mily i wyrozumialy.Odpowie na kazde pytanie pacjeta.Duzo czasu poswieca pacjetowi.