dr hab. n. med. Tomasz Koszutski

Urolog dziecięcy

Dla nas wybór a raczej wizyta przez polecenie była strzałem w 10. 3 wizyty, zabieg u p. Dr w szpitalu i koszmar trwający kilka lat zakończył się (wcześniej kilka lat leczenia u nefrologa (również wspaniałej p.dr Kucharskiej) Więc na pewno będę polecać.

Nie polecam go jako chirurga urologa. To co zrobił mojemu synkowi nadaje się do gazety :/ najgorsze jest to cierpienie dziecka i fakt że będzie znowu cierpiał bo błędy doktora Koszutskiego będzie trzeba naprawić :/ poważnie zastanawiam się nad krokami prawnymi bo okaleczył mi dziecko

Dla mnie słowo ,,najlepszy,,to za mało.Będę zawsze polecała.Dziękuję za wszystko Panie doktorze!!!!!!

Rewelacyjny lekarz.Bardzo kompetentny i rzeczowy.Ma bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta,odpowiada na wszystkie pytania rozwiewa watpliwosci. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

Najlepszy specjalista jakiego znam, wyważony, spokojny i zdecydowany. Wiedza super, podejście też . Godny polecenia .

Ja nie polecam Pana dokora.Nie bierze pod uwagę wywiadu rodziców.Jest arogancki i odpychający.Nie można uzyskać od niego wyczerpujących informacji na temat choroby dziecka tylko postanawia i koniec. Nie odpowiada na pytania rodziców.Są lepsi specjaliści w jego dziedzinie (urolodzy)którzy są milsi i potrafią zadbać bardziej o pacjenta.

Ja osobiście nie polecam tego doktora! Może i jest uprzejmy i posiada wiedzę teoretyczną w zakresie urologii ale nie potrafi jej wykorzystać. Leczy metodą prób i błędów a w taki sposób to rodzice sami mogą próbować leczyć swoje dzieci. Doktor nadaje się do wykładania teorii - bo tej aż nadto! ale nie miał pojęcia jak wyciągnąć nasze dziecko z moczenia nocnego. Powiedział, że najpierw spróbujemy tak, a jak nie wyjdzie to później przy następnej wizycie spróbujemy inaczej, bo nie wie jaką terapię zastosować. Tylko, że taka każda wizyta 250 zł ...

Ja osobiście nie polecam tego doktora!
Może i jest uprzejmy i posiada wiedzę teoretyczną w zakresie urologii ale nie potrafi jej wykorzystać. Leczy metodą prób i błędów a w taki sposób to rodzice sami mogą próbować leczyć swoje dzieci. Doktor nadaje się do wykładania teorii - bo tej aż nadto! ale nie miał pojęcia jak wyciągnąć nasze dziecko z moczenia nocnego. Powiedział, że najpierw spróbujemy tak, a jak nie wyjdzie to później przy następnej wizycie spróbujemy inaczej, bo nie wie jaką terapię zastosować. Tylko, że taka każda wizyta 250 zł kosztuje! Oczywiście pierwsza z jego "prób" nie odniosła efektów. Po miesiącu zgłosiliśmy się ponownie i nadal to samo: to może spróbujemy inaczej a jak nie wyjdzie to przy następnej wizycie...i tak dalej. Tym razem również bez efektów - synek nadal się moczy w nocy. Trzeci raz nie zaryzykujemy, bo lekarz nie ma pojęcia jak leczyć a kasę bierze. Dwie wizyty, 500 zł wyrzucone w błoto, stracony czas i 0 rezultatów. Zastanówcie się drodzy rodzice czy aby ma sens konsultacja u dr Koszutskiego.

Bardzo dobry, kompetentny i uprzejmy lekarz. Świetny specjalista. Polecam Pana Doktora wszystkim. :)

ja też leczyłam u pana doktora noworodka z refluksu 21 lata temu, jak po 15 latach inny lekarz oglądał wyniki zabiegu to stwierdził, że został on na tamte lata wykonany perfekcyjnie

Bardzo dobry, kompetentny i uprzejmy lekarz

Bardzo dobry, kompetentny i uprzejmy lekarz