Chodzę do Pana doktora jakieś 15 lat,, lekarz super prowadził moje ciąże a także leczył kobiece choroby, nigdy nie naruszył mojego zaufania ,zawsze szczery i kompetentny .Panie piszą że rzadko usg robi..być może nie jest to zbyt zdrowe żeby robic co już usg..Ja nie narzekałam na prowadzenie moich ciąż, jeden poród nawet sam obierał bo akurat był na dyżurze ,otoczył nas super opieką.

Lekarz grzeczny ale pacjentki przyjmuje masowo. Podczas wizyt lekarskich odbiera telefony! Zamurowało mnie kiedy zapytał czy chcę aby zrobił usg twierdząc, że robił 3 tygodnie wcześniej i teraz nie jest obowiązkowe. Przecież usg to chwila, a zawsze wiadomo chociażby to czy dziecko nie jest owinięte pępowiną. Lekarz pyta się mnie jakie tabletki biorę i w jakiej dawce. Powinien sam zerknąć do karty kogo przyjmuje. Zastanawia mnie czy luteinę przyjmuje każda jego pacjentka, bo te które poznałam wszystkie ją brały? Toaleta w prywatnej przychodni nie ma zamknięcia! Do szpital na traugutta ...

Lekarz pyta się mnie jakie tabletki biorę i w jakiej dawce. Powinien sam zerknąć do karty kogo przyjmuje. Zastanawia mnie czy luteinę przyjmuje każda jego pacjentka, bo te które poznałam wszystkie ją brały? Toaleta w prywatnej przychodni nie ma zamknięcia! Do szpital na traugutta gdzie lekarz przyjmuje na kasę chorych trafiają w dużej mierze noworodki, których matki żyją w patologii. Dramat.

Ja wiem, że większość osób chwali lekarza. W moim odczuciu osoby te nie cenią swojej wartości ani wydanych pieniędzy. Takie osoby potrafią pójść po narodzinach dziecka po zaświadczenie do becikowego i zapłacić jak za wizyte ;/.
a dr Tomasz Kowalski nawet nie wypisze wszystkich pól tylko karze mi pouzupełniać bo nie ma czasu.

można się zakochać ;) Inteligentny, przystojny, zawsze z uśmiechem na twarzy... nigdy mnie nie zawiódł. Profesjonalista!

Proszę sobie poczytać przykładowe komentarze - > te pozytywne
Komentarz:

Szukałam ginekologa godnego polecenia, patrząc na opinie wybrałam Dr. Kowalskiego i niestety bardzo się rozczarowałam. Lekarz nie przeprowadził u mnie wywiadu, zapytał tylko o wagę, zmierzył ciśnienie, zrobił USG na którym stwierdził że jestem w 6 tyg ciąży, nie zapytał jak się czuję, nie zrobił cytologii, nawet nie zapytał kiedy ostatnio miałam robioną. Nie zapytał jaką mam pracę, czy jej warunki będą sprzyjały ciężarnej. Dał L4 leżące i powiedział że nie mam co liczyć na chodzące, bo skoro jestem w stanie chodzić w ciąży to do pracy też mogę iść, mimo iż nie było wskazań do - leżenia. Nie poświęcił mi wystarczająco dużo czasu, nie podał zaleceń. Wcisnął mi tylko gazetkę z witaminami mówiąc że mam je brać i nie stosować zamienników, co nasuwa na myśl tylko jedno ... . Nie poleciłabym tego lekarza, usługa wykonywana jest " na sztukę "

Jestem po raz pierwszy w ciazy. Chodze do tego lekarza prywatnie ale nie jestem w pelni zadowolona poniewaz doktor nie wykonuje w ogole badania usg!!! Miałam robione w 7 i 11 tyg a 16 i 20 nie a powinnam miec poniewaz to jest polowa ciazy i skad ja mam wiedziec ze wszystko z dzieckiem jest ok!!!??? Barak badania usg tlumaczy tym,że chodze na badania prenatalne i że na 2 takim badaniu dowiem sie jaka bedzie plec dziecka!!! Bardzo dziwne bo moje kolezanki chodza panstwowo i juz w 16 tyg wiedzialy jaka bedzie plec dziecka !!!! Nie wiem moze tak ma byc ale jednak chcialabym na co drugiej wizycie miec robione usg...

Bardzo dobry lekarz którego poleciła mi kuzynka. W poczekalni można porozmawiać z paniami które chodzą do niego kilka lat i są zadowolone. Lekarz odpowiada na wszelkie zadane pytania, jest bardzo zaangażowany i nie bagatelizuje dolegliwości. Lekarz nawet podczas urlopu w razie problemów zachęca do dzwonienia lub pisania SMS-ów. Na prawdę polecam!!

Pan dr Tomasz Kowalski jest świetnym specjalistą jak również człowiekiem,do każdego pacjenta ma indywidualne podejście,zawsze usmiechnięty,miły i sympatyczny.Prowadził moja całą ciąże jak i leczy mnie teraz a córa ma juz prawie 3 lata:)Choć mógłby za wszystko człowieka kasować to widać,że "ściąganie"pieniędzy nie jest dla niego priorytetem na pierwszym miejscu jest zdrowie pacjenta.Serdecznie polecam panią szukającym dobrego spacjalisty.

Super lekarz - profesjonalista pod każdym względem. A w dodatku miły, uśmiechnięty i bardzo kulturalny leczę się u pana dr Kowalskiego od 10 lat. Gorąco polecam to człowiek godny zaufania.

Najlepszy lekarz, z czystym sumieniem polecam, uratował mi życie i wiare w człowieka ze jeszcze istnieją tacy ludzie jak on, dobrzy i całkowicie oddani swojemu zawodowi, lekarz z powołania. Polecam

bardzo fajny lekarz prowadzi moją drugą ciązę. w porownaniu z lekarka ktora prowadziła pierwsza to jest on cudny bo tamta to moze dobra była ale heksa nieziemska i w szpitalu po porodzie na korytarzu stała ani nie weszła p...ta jedna :P

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Zabrze"?

Marek Pabian

Bytom
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom
Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie