lekarz Tomasz Kowalski

Urolog

1,3
1,5
1,3

Totalnie strata czasu. Nie polecam, tacy lekarze powinni iść już na emeryturę więcej zrzędzenia niż leczenia.

Ten pan nie jest lekarzem. Ten pan jest osobą w fartuchu siedzącą za biurkiem i dysponującą pieczątką lekarza. W styczniu 2021 pacjent (lat 86) zgłosił się do tego pana po obserwacji krwi i strzępów skrzepłej krwi w moczu. Otrzymał antybiotyk, środek przeciwkrwotoczny i zalecenie aby zgłosił się na kontrolę po miesiącu. Co powinien zrobić LEKARZ? Według wszelkich zaleceń medycznych powinien NATYCHMIAST skierować pacjenta na jakiekolwiek badanie radiologiczne (np. USG). Po miesiącu pan w fartuchu spytał się czy krew jeszcze występuję. Krwi nie było. Kolejna wizyta kontrolna za 3 miesiące!! Po USG wykonanym prywatnie, okazało się, że w pęcherzu jest dużo brodawczaków i guz nowotworowy. Obecnie pacjent jest po pierwszej operacji, serii wlewów i czeka na drugą operację. Gdyby słuchał tego tego pana być może czekałby już na TRUMNĘ. Omijajcie tego pana!!

Do lekarza udałem się z zerwanym wedzidelkiem oraz zwiększana i pogrubiona żyła. Oprócz oczywistego zerwania wedzidelka, Lekarz stwierdził ze to najprawdopodobniej zapalenie żyły oraz podejrzewał zakażenie kiła - skomentował „trzeba wiedziec gdzie się wkłada i komu” wtf? Nie zalecił żadnego leczenia. Wystawił skierowanie do dermatologa a na pytanie czy da coś na bolącą żyłę stwierdził ze nie, ze mam się zapisać do dermatologa. Do dermatologa czas oczekiwania to 3 tygodnie. Zakładam ze dr Google szybciej mnie wyleczy bo ból jest nie do zniesienia. Nie polecam, wręcz odradzam!

Poszedłem na wizytę. Czekałem ponad miesiąc. Inni lekarze (4 osoby mówiło, że moje problemy są bardzo niepokojące) kierując mnie do urologa mówili, że jest to pilne i specjalista musi mnie zobaczyć) a ów lekarz stwierdził, ze to absolutnie nic takiego bo nie mam za często problemów. Nie mówiąc, że był bardzo nieuprzejmy w czasie całej 5 - 7 min wizyty.