3,5
3,2
3,3
3,2
3,3

Lekarz godny polecenia,rzeczowy, bardzo kulturalny,ma bardzo dobre podejście do pacjenta, faktycznie zależy mu na satysfakcji jak i zdrowiu osoby która zgłasza się na wizytę.Jest lekarzem o ogromnej wiedzy,bardzo obrazowo przekazując ja pacjentom

Do Pana doktora trafiłam z żylakami nóg, na pierwszej wizycie od razu robi USG, dokładnie tłumaczy chorobę, przepisuje leki, wyroby uciskowe (bardzo skuteczne). Poinformował mnie o możliwościach leczenia farmakologicznego operacyjnego oraz małoinwazyjnego. Kompetentny w 100% a do tego bardzo uprzejmy. Polecam wszystkim szukających dobrego i skutecznego naczyniowca!

Bardzo miły lekarz!!!! POLECAM!!! Bardzo dobry fachowiec od operacji żylaków, robiłam już 3 i były udane i czekam na 4 na NFZ, nieodplatnie, nie bierze żadnej kasy, nie jest chytry, jest lekarzem z powołania. Warto skorzystać, jeśli ktoś się upora z żylakami. Pomoc na miejscu, na zawołanie. Stałą pacjentka. Panie doktorze, rewelacja Francja!!!!

Stałą pacjentka. Panie doktorze, rewelacja Francja!!!!

Leczę się i jestem bardzo zadowolona. Jest kompetentny, uprzejmy, godny polecenia. poświęca mi dużo czasu w czasie wizyty. Dużo mi tłumaczy na temat mojej choroby i sposobu leczenia.

jestem po operacji żylaków lewej nogi,którą przeprowadził dr Kozik w euroklinice,Dla mnie rewelacja.Zabieg na kasę chorych a mimo to lekarz troskliwy, uprzejmy,zainteresowany pacjentem.Zresztą cały personel bardzo miły i fachowy.Przytulne eleganckie pokoiki,nic a nic nie przypominające obleśnych szpitali.Polecam

Pan Tomasz Kozik jest swietnym chirurgiem naczyniowym

Pan Tomasz Kozik jest swietnym chirurgiem naczyniowym

Lekarz nastawiony przede wszystkim na zarobek. Nie diagnozuje pacjenta i nie wymagał innych badań

Ten lekarz prowadził moją operację wycięcia żylaków w Euromedica w 2002 r.Blizny miały zjeść po roku, mineło 8 lat i nada są a w ich miejscu są nowe.obudziłam się w trakcie operacji ze znieczulenia, a lekarz pokazywał innemu moją żyłę..po prostu uraz psychiczny i fizyczny na całe życie

Lekarz nastawiony na kasę, chciałam usunąć tzw.pajączki /kilka lat temu/ następstwem są żylaki, niestety tylko za pieniądze.

Lekarz nastawiony na kasę, chciałam usunąć tzw.pajączki
/kilka lat temu/ następstwem są żylaki, niestety tylko za pieniądze.

prostak,naciagacz, wyludzacz. pieniedzy.

prostak,naciagacz, wyludzacz. pieniedzy.