dr Tomasz Koziński

Onkolog

3,3
3,7

Uważam, że to świetny lekarz. Zawsze stawia pacjenta na pierwszym miejscu. Jestem bardzo zadowolony, że leczy moje dziecko. Polecam.

Naprawdę godny polecenia lekarz. Jego spokój udziela się pacjentom. Nigdy nie widziałam go zdenerwowanego. Cierpliwie i chętnie odpowiada na pytania. Budzi szacunek i zaufanie. W jego gabinecie jest miejsce na uśmiech – bezcenne! Dla mnie to wzór lekarza.

Zdecydowanie nie polecam nikomu tego lekarza. Jest złośliwy, arogancki. Nie powinien pracować z tak ciężko chorymi ludźmi.