dr Tomasz Koziński

Onkolog

Nie mam dobrego zdania o Panu Doktorze. Jako pacjenci IMID wszyscy podzielamy tę opinie. Pan Doktor niestety bardzo słabo się komunikuje, nic nie tłumaczy, nie wyjaśnia. Jeśli już to bardzo lakonicznie. Sami jako rodzice musimy wyciągać informację od lekarza prowadzącego i wypytywać o wszystko. Niestety przez swoje zachowanie i to jaki jest nie budzi zaufania. Sformułowania, "że mamy czas" i, że nie ma się co śpieszyć - niestety przy nowotworze nigdy nie ma tego czasu, każde opóźnienie skutkuje czyimś życiem. Na co Pan doktor najwyraźniej nie zważa. Ja niestety nie mogę polecić tego lekarza, jeśli traficie - to poproście o zmianę. Dla własnego dobra, a przede wszystkim dobra i życia Waszych dzieci.

Uważam, że to świetny lekarz. Zawsze stawia pacjenta na pierwszym miejscu. Jestem bardzo zadowolony, że leczy moje dziecko. Polecam.

Zdecydowanie nie polecam nikomu tego lekarza. Jest złośliwy, arogancki. Nie powinien pracować z tak ciężko chorymi ludźmi.

Naprawdę godny polecenia lekarz. Jego spokój udziela się pacjentom. Nigdy nie widziałam go zdenerwowanego. Cierpliwie i chętnie odpowiada na pytania. Budzi szacunek i zaufanie. W jego gabinecie jest miejsce na uśmiech – bezcenne! Dla mnie to wzór lekarza.