Tomasz Koźliński

Perfekcyjny fachowiec z ogromnym doświadczeniem. Nie tylko stomatolog ale jeszcze chirurg szczękowy z najnowocześniejszym sprzętem . Czystość, doświadczenie i perfekcja.

Fachowiec w 100% polecam!...........................................................................................................................

2 zęby leczone kanałowo u niego. Jednego musiałam wyrwać, teraz czeka mnie rwanie drugiego. Przyczyna zapalenie, ropa bo niedokładnie wyleczone kanały. W obu przypadkach - pytanie (zupełnie innych lekarzy) - kto Pani tak byle jak leczył te zęby? Odpowiedź znacie:) "Dziekuje" Panie Koźliński za "fachowość"

Panie doktorze! Niech Pan myje i dezynfekuje dłonie zanim wsadzi je komuś do ust !!!! Poza tym przyłączam się do opini aby mieć więcej pokory do pacjenta i uważniej słuchać tego co ma do powiedzenia.

Panie doktorze!
Niech Pan myje i dezynfekuje dłonie zanim wsadzi je komuś do ust !!!!

....polecam tylko swoim wrogom, gdyby nie inny dentysta po tym Panu to brak by mi było już 2 zębów . Obecnie mam ja do tej pory

U Pana doktora leczę się od przeszło 20 lat. Bardzo zdolny i kompetentny chirurg stomatologiczny. Polecam.

2 tygodnie temu bylam w przychodni , by wyrwac gorna osemke. takiego bolu jakiego mi zgotowala ta pseudo "stomatolozka " to nikomu nie zycze! zywcem chciala mi wyrwac, bo znieczulenie nie zadzialalo. (pewnie dlatego, ze nie umiala dac zastrzyku. zamiast w dziaslo to plyn wydobywal sie na zewnatrz i kazala mi to wypluwac). efekt koncowy to taki, ze naruszony zab zostal na miejscu z potwornym bolem. zrazila mnie strasznie, 2 tygodnie balam sie isc do innego lekarza. w koncu siostra polecila mi pana doktora TOMASZA KOŻLIŃSKIEGO. to aniol, cudotworca! nic nie bolalo! do tego jest przesympatyczny. przede mna jeszcze wyrywanie drugiej osemki. oczywiscie u mojego WYBAWICIELA. POLECAM z czystym sumieniem. pozdrawiam serdecznie Panie doktorze, jest pan WIELKI :)

zdecydowanie polecam. swoim poczuciem humoru sprawia że można zapomnieć o czekającym zabiegu,kompetentny i bardzo "ludzki".ma dobre podejście do pacjenta, jedyny do którego mam zaufanie po złych doświadczeniach z innymi partaczami. biorąc pod uwage jakość usług koszt jest niewygórowany. mój chlopak leczy się u żony pana tomasza i również moge ją polecic.

WITAM W GABINECIE STOMATOLOGICZNYM PAŃSTWA KOŻLIŃSKICH LECZE SIE JA I MOJA RODZINA LECZYMY SIĘ TAM OD DAWNA PROSZE MI WIERZYĆ ŻE TO NAPRAWDE DOBRZY LEKARZE JAK I PAN TOMASZ TAK I JEGO ŻONA,TRZEBA PRZYZNAĆ ZE USŁUGI SĄ DOBRE ALE ZA JAKOSĆ SIE PŁĄCI NIESTETY CHCE SIĘ MIEC PORZĄDNIE ZROBIONEGO ZEBA TO TRZEBA ZAPŁACIĆ AJAK NIEPASUJE TO DO OSRODKA ZDROWIA Z NFZ.TEN GABINET I CI DENTYSCI SĄNAPRAWDĘ ŚWIETNI.POLECAM WSZYSTKIM

Nie słucha, co się do niego mówi. Z góry wie, co jest najlepsze dla pacjenta i tu jest błąd pana Tomasza. Proponuję więcej pokory i zrozumienia. Jest bardzo drogim stomatologiem i raczej nie uwzględnia reklamacji.