lekarz Tomasz Kozłowski

Lekarz rodzinny

Bardzo dobry lekarz, dobro pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Bardzo latwo sie dostac , same konkrety . Dziekuje i polecam.

Zdecydowanie nie polecam. Razem z dzieckiem byliśmy na kilku wizytach i na każdej wizycie byliśmy traktowani lekceważąco. Lekarz 2 razy postawił nietrafną diagnozę i nie zauważył problemów rozwojowych u naszego dziecka. Pan Doktor jest mało przystępny dla rodziców, a przede wszystkim dla dziecka. Jako zaletę można wymienić, że wizyty odbywają się punktualnie.

Tragiczny pediatra. Podejście kpiąco-lekceważące. Kompletna ignorancja problemu i chodziło tu o dziecko...

Nie polecam tego lekarza. Mimo zapewnień że widuje pacjentkę i że jest wszystko dobrze okazało się że jednak nic nie jest dobrze. Bardzo nie miły w kontaktach. Jakby miał problem o wszystko. NIE POLECAM

Nie wiem jakim lekarzem jest Pan doktor podczas wizyty, ale niestety odmówił mi przyjęcia syna z temp 39 *C - syn 6 miesiecy, pomimo prośby o przyjęcie - jak się okazało później syn miał grypę typu A.

BARDZO SYMPATYCZNY CZŁOWIEK ORAZ BARDZO DOBRY LEKARZ ŻEBY NIE ON TO BYM ZOSTAŁA KALEKA MA PODEJŚCIE DO PACJENTA POLECAM KAŻDEMU I WARTO GO WYBRAĆ PO PROSTU LEKARZ Z POWOŁANIA I NIE DAMU MU ODEJŚĆ

Wizyta u lekarza rodzinnego (NFZ) Lekarz kompetentny i zainteresowany chęcią pomocy pacjentowi.

Lekarz niczego sobie.jestem zadowolony z wizyty antybiotyki trafione w 10

Lekarz niczego sobie.jestem zadowolony z wizyty antybiotyki trafione w 10

Lekarz godny polecenia! Poświęca dużo czasu pacjentowi, wysłucha z uwagą i stawia trafne diagnozy. Poza tym jest to bardzo sympatyczny lekarz.

Lekarz w 100% profesjonalny, bardzo miły, poświęca dużo czas na dla pacjęta,szybko rozpoznał moją chorobę (a dodaję, że w innej przychodni ,,inny''lekarz w stanie zagrożenia życia wysłał mnie do domu).Nic dodać nic ująć-poprostu mozna mu zaufać!!!!