Tomasz Kruszec

jest super fachowcem wiem bo bylem i jestem z tego zadowolony nie jest tani ale warto wczesniej balem sie chodzic do detysty z tego wzgledu ze wiem jaki to bul A PAN DOKTOR zrobil najpierw przeglad puzniej kosultowal sie ze mnna co bedzie dla mnie najlepszym rozwiazaniem ijak to bedzie wygladac myslalem ze to bedzie bolec ale sie mylilem teraz mam spokuj i na lata a jak bede poczebowal lekarza to nie znam innego lepszego zawsze bede wracal do niego polecam go najbliszym nie jest tani ale warto zaplacic wiecej i miec spokuj niz jsc do partacza zeby zniszczyl nzm zeby a my przeciez za to placimy wiec czegos od lekarza oczekujemy bylem juz u paru ale on jest z powolania a nie kase wziasc i za tydzien zeby przyjsc bo boli i znowu kasa pozdrowienia dla TOMASZA I JEGO ASYSTETKI dzieki wam moge sie usmiechac a nie ukrywac zniszczonych zebow pozdrawiam Zbinek

Pan doktor to najlepszy specjalista jakiego znam! Ratuje każdy ząb a wszystko naprawdę bezboleśnie.

Mama zdecydowała się na zrobienie u niego protetyki. Przyznam że na początku wahałem się, czy faktycznie rozwiązanie które zaproponował (na implantach) jest najlepsze i warte tej kasy. Ale teraz po skończeniu mogę powiedzieć że to był strzał w dziesiątkę! Uśmiech wygląda jak naturalny, w ogóle nie widać że to nie własne zęby, mama zachwycona i jedyne czego żałuje, to że przez tyle lat wcześniej męczyła się z jakimiś wypadającymi protezami

Witam, panicznie boję się dentystów, mam powody bo nie jeden zmaścił boleśnie swoją robotę w moich ustach, w każdym razie do doktora Kruszca trafiłam przypadkowo i nie żałuję, to najlepszy specjalista jakiego znam. zasługuje na 100% zaufania, faktycznie ceny być może są trochę wysokie ale warto, za fachowość, życzliwość i możliwość bezkarnego pomarudzenia przez wystraszonego pacjenta.

Bardzo dobry specjalista. Podjął się leczenia zębów, za które inni dentyści nie chcieli wziąć odpowiedzialności - z dobrym skutkiem! Nie żałuję. Teraz leczę zęby tylko u niego.

Wizyta odbyła się 8 lat temu. Zabieg to usunięcie zęba, który według powyższego lekarza stomatologii nie nadawał się do niczego prócz usunięcia. Zabieg miał trwać ok 15 minut, a trwał grubo ponad 3 godziny. Dziwne, że ząb, który ponoć był mocno zniszczony, uległ dopiero po 3 godzinach walki. Jako że wyrwanie zęba, to zabieg poważny. Dentysta zobowiązał się dnia następnego skontaktować telefoniczne, w celu uzyskania informacji na temat stanu zdrowia, ale że do poważnych nie należy, nie uczynił tego. W moich oczach jest on lekarzem co najwyżej marnym, przez niego bałem się później zasiąść na fotelu dentystycznym. Od znajomych również słyszę niepochlebne opinie dotyczące jego działalności. Nie polecam go nikomu...

Ceny wysokie ale lekarz bardzo dobry szczerze polecam !!!!

Ceny wysokie ale lekarz bardzo dobry szczerze polecam !!!!

Bardzo się boję wizyt u dentysty, wcześniej leczyłem się w Krakowie nie wiedząc, że prawie na miejscu mam tak świetnego specjalistę. Pan doktor dokładnie wytłumaczył mi możliwości leczenia, na pewno zdecyduję się jeszcze na korony. Może nie jest najtaniej, ale naprawdę warto

Usuwalam dzis dwa zęby , nic nie bolalo.

Usuwalam dzis dwa zęby , nic nie bolalo.

Świetny specjalista, wyleczył mi zęba, którego kilku innych lekarzy chciało usunąć. Od lat jestem jego pacjentką, ma przystępne ceny, a przy tym jest fachowcem w tym co robi.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Charsznica"?

32-210 Antolka
Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Charsznicy