Tomasz Kruszec

Gabinet, dobrze wyposażony na miejscu asystentki zrobią zdjęcie stomatologiczne, a jak potrzeba to i tomografię. Trafiłem tu przez przypadek, jeśli chodzi o stan mojej jamy ustnej, to nie był najlepszy. W gabinecie zadbano o mnie bardzo dobrze. Recepcjonistki (miłe uśmiechnięte Panie :))zaproponowały mi leczenie u innych lekarzy (w celu przyspieszenia zabiegu) i równoczesną konsultację u dr Kruszca. Także miałem możliwość poznać personel gabinetu (polecam również dr Kameckiego i dr Sobolewskiego), pierwszy raz w życiu miałem taką higienizację (wcześniej zdarzyło mi się być na usuwaniu kamienia, ale po raz pierwszy ta Pani poinstruowała mnie jak mam czyścić zęby, jakich szczoteczek używać i jak ważna jest nitka, a sama higienizacja bardzo staranna - godzinę tam siedziałem). Dr Kruszec bardzo dobry specjalista, implanty sprawują się bardzo dobrze, a korony przywróciły mi usmiech. Dziękuję

Mieszkam od kilku lat zagranicą, jednak zdecydowałam się na kompleksowe leczenie u dr Kruszca w Charsznicy. Wiadomo, że cena była ważna (tutaj bym za takie leczenie zapłaciła co najmniej 2 x tyle), ale też doktor przeprowadził mi skomplikowane leczenie chirurgiczne na najwyższym poziomie! Widać, że ma nie tylko świetnie wyposażony gabinet, ale też mega wiedzę i umiejętności. Wstawił implanty, a przy okazji zaleczył kompleksy - finalny efekt jest super! Nikt nie domyśla się, że to nie moje własne zęby, mogę gryźć, śmiać się. Do tego przemiła asystentka, dzięki której czułam się bezpiecznie i która pomagała żartem rozładować mój lęk. Jedyne czego żałuję, to że nie zdecydowałam się wcześniej. Także nie czekajcie, na zdrowiu (a w moim przypadku przy okazji również na wyglądzie) nie warto oszczędzać.

Najbardziej wkurzająca PANI higienistka mądrzejsza od lekarza z docinkami typu : z takimi zębami musi boleć, trzeba było dbać za młodu....za komuny takie teksty były dopuszczalne nie w gabinecie prywatnym. Lekarz drogi niestety mnie nie pomógł. Wstawiona koronka po 3 miesiącach musiała zostać usunięta wraz z zębem. Co się stało ? Błąd lekarza ? Zła ocena sytuacji ? Nigdy już tam nie pójdę. Ludzie jedźcie do Krakowa do specjalistów.

Pan doktor to najlepszy specjalista jakiego znam! Ratuje każdy ząb a wszystko naprawdę bezboleśnie.

Bardzo dobry specjalista. Podjął się leczenia zębów, za które inni dentyści nie chcieli wziąć odpowiedzialności - z dobrym skutkiem! Nie żałuję. Teraz leczę zęby tylko u niego.

Ceny wysokie ale lekarz bardzo dobry szczerze polecam !!!!

Ceny wysokie ale lekarz bardzo dobry szczerze polecam !!!!

Mama zdecydowała się na zrobienie u niego protetyki. Przyznam że na początku wahałem się, czy faktycznie rozwiązanie które zaproponował (na implantach) jest najlepsze i warte tej kasy. Ale teraz po skończeniu mogę powiedzieć że to był strzał w dziesiątkę! Uśmiech wygląda jak naturalny, w ogóle nie widać że to nie własne zęby, mama zachwycona i jedyne czego żałuje, to że przez tyle lat wcześniej męczyła się z jakimiś wypadającymi protezami

Witam, panicznie boję się dentystów, mam powody bo nie jeden zmaścił boleśnie swoją robotę w moich ustach, w każdym razie do doktora Kruszca trafiłam przypadkowo i nie żałuję, to najlepszy specjalista jakiego znam. zasługuje na 100% zaufania, faktycznie ceny być może są trochę wysokie ale warto, za fachowość, życzliwość i możliwość bezkarnego pomarudzenia przez wystraszonego pacjenta.

Usuwalam dzis dwa zęby , nic nie bolalo.

Usuwalam dzis dwa zęby , nic nie bolalo.

jest super fachowcem wiem bo bylem i jestem z tego zadowolony nie jest tani ale warto wczesniej balem sie chodzic do detysty z tego wzgledu ze wiem jaki to bul A PAN DOKTOR zrobil najpierw przeglad puzniej kosultowal sie ze mnna co bedzie dla mnie najlepszym rozwiazaniem ijak to bedzie wygladac myslalem ze to bedzie bolec ale sie mylilem teraz mam spokuj i na lata a jak bede poczebowal lekarza to nie znam innego lepszego zawsze bede wracal do niego polecam go najbliszym nie jest tani ale warto zaplacic wiecej i miec spokuj niz jsc do partacza zeby zniszczyl nzm zeby a my przeciez za to placimy wiec czegos od lekarza oczekujemy bylem juz u paru ale on jest z powolania a nie kase wziasc i za tydzien zeby przyjsc bo boli i znowu kasa pozdrowienia dla TOMASZA I JEGO ASYSTETKI dzieki wam moge sie usmiechac a nie ukrywac zniszczonych zebow pozdrawiam Zbinek