Polecam tego lekarza. Nigdy nie musiałam długo czekać na wizytę. Jestem zadowolona. Dzieci też chętnie do niego chodzą i nie boją się.

Naprawdę godny polecenia doktor, przede wszystkim nie owija w bawełnę, ale potrafi to przekazać w taki sposób, ze nie zabiera nadzieji na to ze bedzie dobrze. Szkoda ze takich lekarzy jest dzisiaj jak na lekarstwo

Świetny lekarz, przede wszystkim potrafi wytłumaczyc wszystko tak, że człowiek wszystko wie i nie musi posiłkować się internetem żeby zrozumieć :) godny polecenia.

Sto procent polecam lekarz z powołania oby wszyscy tacy byli ocena 5 to za mała skala szkoda ze tak dlugo się czeka na wizyty ale do dobrego lekarza zawsze trzeba poczekać

Witam, Zgadzam się w pełni z moimi przedmówcami :) Wspaniały człowiek, lekarz :)) Dysponuje wielka wiedzą a przy tym jest bardzo miły, cierpliwy i wyrozumiały zarówno dla dzieciaczków jaki dla panikujących rodziców, których wspiera poprzez wyczerpującą informację nt choroby i dalszego leczenia dziecka. POLECAM Wielki szacunek Panie Doktorze - jakby tak kazdy lekarz podchodził do pacjentów i leczenia danej choroby - byłoby łatwiej :))

Witam,
POLECAM

Pan dr Krynicki to jeden z niewielu specjalistów, którego z pełnym przekonaniem polecam. Szczegółowo bada i wyjaśnia problem. Nie bagatelizuje objawów. Rozpisuje długoterminowe kuracje, które leczą i zapobiegaja nawrotom. Nie okazuje zniecierpliwienia, kiedy dziecko płacze podczas badania, które nie należy do najprzyjemniejszych. Przy tym jest niesamowicie sympatycznym, ciepłym i wyrozumiałym dla przewrażliwionych matek człowiekiem. Jestem mu bardzo wdzięczna za pomoc synowi.

Jeśli mógłbym to oceniłbym na 10 w skali do 5. 9 lat temu ten znakomity lekarz wyprowadził moją, wtedy 13-to miesięczną, córkę ze strasznej choroby. Zespół hemolityczno-mocznicowy. Po dziś dzień pozostaje on najlepszym nefrologiem w moim uznaniu, a pod opieką wielu innych córka w ciągu 9 lat była. Dziękuję Panie Doktorze raz jeszcze i na pewno nie ostatni.

Jeśli mógłbym to oceniłbym na 10 w skali do 5.
Dziękuję Panie Doktorze raz jeszcze i na pewno nie ostatni.

Lekarz bardzo dobry, z lekko "innym" zachowaniem, ale to może dlatego że leżałem wtedy w szpitalu dziecięcym. Ogólnie polecam - krzywdy nikomu nie zrobi :)

Wspaniały lekarz tylko tak jakby z inną tradycją Polecam ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Wspaniały lekarz tylko tak jakby z inną tradycją Polecam

Fantastyczny!!! Miły kompetentny,zrozumiały. Rozumie, że rodzic nie jest lekarzem i nie rozumie terminologi medycznej.

Wciąż poszukujesz "Nefrolog dziecięcy Poznań"?

Nefromed
ul. Dąbrowskiego 75

Marcin Zaniew

Nefrolog dziecięcy
Sporna 16 (Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka)
NZOZ Nad Matką i Dzieckiem Szpital Dziecięcy im. B. Krysiewicza
ul.Krysiewicza 7/8