Tomasz Krzypkowski

Jestem bardzo zadowolona. Stan zdrowia 3 miesiecznej corki po wyjsciu ze szpitala na Klimontowie pogorszyl sie. Dzieki podaniu antybiotyku w ekspresowym tempie przez Pana Doktora nie trafilysmy z powrotem do szpitala, gdzie przez 4 dni podawali jej wylacznie inhalacje.

jestem zadowolony :)bylo milo, konkretnie i wizyty pomagaja.

jestem zadowolony :)bylo milo, konkretnie i wizyty pomagaja.

Zlecił serię bolesnych zastrzyków mojemu dziecku rozpoznając zapalenie płuc. Wstrzymałam się z podaniem zastrzyków bo coś mi nie pasowało w tej diagnozie, po 2 dniach dziecko bez leczenia przestało gorączkować, utrzymywał się kaszel, skontrolowałam u innego lekarza diagnoza-przeziębienie, dziecko po kilku dniach pijąc tylko syropy wyzdrowiało całkowicie. Nie polecam nikomu i żałuję, że zaufałam opiniom polecającym.

Doktor Tomasz jestem naszym ulubionym lekarzem, mój syn go uwielbia. To nasz stróż zdrowia:) polecam

Leki i ich dawki nieadekwatne do wieku dziecka. Po przeczytaniu ulotek bałam sie podać córeczce! Inny pediatra też złapał sie za głowę.

Jakis czas temu regularnie chodzilam do niego z moim synkiem. teraz troche żałuje, zaczął wpadac w rutynę, śpieszyć się z podaniem antybiotyków, potem zaczął ignorowac niektóre objawy syna (skończyło sie zap oskrzeli i ucha)i zrezygnowalam. Teraz musze synkowi podnosic odpornośc bo za dużo antybiotyków wziął. Inny lekarz z tych objawów, które on ignorował, zrobił uzytek ;-) Może nie jest najgorszy ale ja już do niego nie idę.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, uprzejmy.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, uprzejmy.

Wspaniały lekarz, bardzo polecam. Doskonałe podejście do pacjenta, małego i dużego. Trafne diagnozy, skuteczne leczenie, częsty kontakt telefoniczny w trakcie leczenia. Fachowiec zarówno w pediatrii, jak i w rehabilitacji medycznej. polecam!!!

poszdłem z z bólem w lewym barku wyjaśnił powiedział jak leczyć, w trakcie miłej i sympatycznej wizyty okazało się iż p. Krzypkowski jest również pediatrą. Poleciłem go synowej, poszła z wnukami jest zachwycona.Polecam jest dobry w te klocki!

poszdłem z z bólem w lewym barku wyjaśnił powiedział jak leczyć,

Pan doktor nie życzy sobie konsultacji swoich diagnoz z innym lekarzem.Jak mu się powie o konsultacji z innym lekarzem - złości się.DLACZEGO?Skoro jest taki świetny?Nie można powiedzieć co się myśli,bo Pan doktor się obraża.Pracując jako fizjoterapeuta uważany jest za pediatrę?Żałuję,że leczył tak nieumiejętnie moje dziecko a ja nie zareagowałem.Nie polecam.Jest wielu o niebo lepszych lekarzy.