lekarz Tomasz Krzywdziński

2,6
1,8

Oceniam wizytę na NFZ: zero zainteresowania pacjentem, liczy się tylko "odbębnienie" wizyty, zero kultury, nie pozwala pacjentowi dojść do słowa, oby jak najmniej takich lekarzy.

Zero zainteresowania, zero badań obrazowych, nie wie na co leczyć, nie polecam. Daje tylko L4 i odsyla na kolejną kontrolę. Liczy że samo się zagoi.

Nie polecam dr T Krzywdzińskiego przynajmniej to moja opinia z tego co zauważyłem to tylko chyba ilość pacjietow się liczy na NFZ bo przekłada się to na oczywiście pieniążki wizyta bardzo krótka pocieszenie że będzie długo boleć bo tak ma być doradztwo to tyle ja wiedziałem przed wizytą bez łaski panie doktorze

Jeden z nielicznych lekarzy, który wyraża empatie w stosunku do pacjenta, i to na kasę chorych przyjęcie, co warto zaznaczyć. Byłam na Alejach z urazem nogi, wszystko sprawnie załatwione, rejestracja również w porządku. Dr Tomasz pełen wiedzy i umiejętności. Szczerze godny polecenia!

Szczerze godny polecenia!

Może kompetencje jakieś i ma, ale ani grama empatii, współczucia zwłaszcza przy badaniu dziecka. Nic nie wtłumaczył, nie doradził poprostu " odbębnnił" kolejnego barana. A prywatnie gdy przyjmuje to podono wzór uprzejmości. Szczerze nie polecam. Podsumowując wszystko najgorszy lekarz z jakim miałem do czynienia.