dr n. med. Tomasz Kulpa

Endokrynolog

Jestem bardzo zadowolonym pacjentem:) Usługi świadczone przez Pana Tomasza Kulpę są na bardzo wysokim poziomie i godne polecenia

Polecam gorąco tego chirurga dzięki swoim umiejętnościom rzetelnie i dokładnie wykonuje swój zawód i do tego w miłej atmosferze.Mam do niego pełne zaufanie. Dorota

bardzo dobrze wykwalifikowany doktor, niesamowicie sprawny chirurgicznie. To naprawdę dobre ręce i warto się w nie oddać!!

Całość badania przebiegła dość szybko, doktor Kulpa jest świetnie zorganizowany , bardzo dobrych lekarzy. Do dziś jestem bardzo zadowolona. Moje zdrowie ma się dobrze :)

Bardzo dobry specjalista. Bardzo rzetelnie podchodzi do badań. Odniosłam wrażenie, że wie więcej niż inni chirurdzy.

bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i nowoczesny sprzęt spowodował, że trochę mniej się bałam iść na badanie. Ale warto było zainwestować w zdrowie.

Sama świadomość tego, że zajmuje się nami ktoś tak doświadczony naprawdę dodaje otuchy (robił mi gastroskopię). Szczerze polecam!

interesuje się pacjentem, udziela wszystkich niezbędnych informacji, chętnie odpowiada na pytania............. POLECAM.............BYŁA PACJENTKA :)

Znakomity specjalista od gastroskopii. Wspaniały człowiek na którym można zawsze polegać, zawsze znajdzie czas na rozmowę z pacjentem

Wystawiam Doktorowi Kulpie najwyższą ocenę za : ogromną wiedzę, bardzo dobre podejście do pacjenta no i wysoką kulturę osobistą. Mnie osobiście pomógł w Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX, które mieści się we Wrocławiu i zaangażował się w rozwiązanie mojego problemu, szczerze polecam