dr n. med. Tomasz Kulpa

Endokrynolog

Jestem bardzo zadowolonym pacjentem:) Usługi świadczone przez Pana Tomasza Kulpę są na bardzo wysokim poziomie i godne polecenia

W naszych czasach nie łatwo trafić na dobrego i zaufanego lekarza chirurga. Pan Dr podchodzi do pacjenta w sposób szczególny, a Pacjent czuje się tak jakby był jedynym do przyjęcia w tym dniu. Pan Dr jest idealnym przykładem specjalisty, który nie tylko lubi pracować z ludźmi, ale przede wszystkim wykonuje to bardzo profesjonalnie. Dziękuję i polecam

Polecam gorąco tego chirurga dzięki swoim umiejętnościom rzetelnie i dokładnie wykonuje swój zawód i do tego w miłej atmosferze.Mam do niego pełne zaufanie. Dorota

bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i nowoczesny sprzęt spowodował, że trochę mniej się bałam iść na badanie. Ale warto było zainwestować w zdrowie.

Całość badania przebiegła dość szybko, doktor Kulpa jest świetnie zorganizowany , bardzo dobrych lekarzy. Do dziś jestem bardzo zadowolona. Moje zdrowie ma się dobrze :)

Moja mama miała robioną gastroskopię u tego lekarza. Robiony miał też test na helicobacter. Dziś czyje się już znacznie lepiej a brzuch już nie boli. Oprócz tego , że doktor jest świetnym lekarzem to jest też bardzo dobrym człowiekiem. Polecam!

Wystawiam Doktorowi Kulpie najwyższą ocenę za : ogromną wiedzę, bardzo dobre podejście do pacjenta no i wysoką kulturę osobistą. Mnie osobiście pomógł w Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX, które mieści się we Wrocławiu i zaangażował się w rozwiązanie mojego problemu, szczerze polecam

Dobry specjalista; konkretny i komunikatywny, chętnie udziela dodatkowych informacji, przy tym miły i uprzejmy. Gastroskopia wykonana bezstresowo, pobrał wycinek polipa i zrobił test na helicobacter, który na szczęście wypadł negatywnie. Na pamiątkę dostałam zdjęcia i płytkę. Polecam doktora

Sama świadomość tego, że zajmuje się nami ktoś tak doświadczony naprawdę dodaje otuchy (robił mi gastroskopię). Szczerze polecam!

bardzo dobrze wykwalifikowany doktor, niesamowicie sprawny chirurgicznie. To naprawdę dobre ręce i warto się w nie oddać!!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Wrocław"?

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław
ulica Miernicza 5
58-200 Dzierżoniów
Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna