dr n. med. Tomasz Kulpa

Endokrynolog

Bardzo dobry kompetentny lekarz. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Moi znajomi również są zadowoleni z leczenia. Polecam !!!

Miły, kompetentny lekarz, poważnie podchodzi do swojej pracy. Wizyty nigdy nie są załatwiane taśmowo, wykazuje dużą empatię wobec pacjenta.

W naszych czasach nie łatwo trafić na dobrego i zaufanego lekarza chirurga. Pan Dr podchodzi do pacjenta w sposób szczególny, a Pacjent czuje się tak jakby był jedynym do przyjęcia w tym dniu. Pan Dr jest idealnym przykładem specjalisty, który nie tylko lubi pracować z ludźmi, ale przede wszystkim wykonuje to bardzo profesjonalnie. Dziękuję i polecam

Wspaniały człowiek i lekarz. Bardzo spokojny i opanowany, wie jak rozmawiać z pacjentami. Dobrze bada, wykonuje badania, pobiera wycinki i świetnie leczy. Polecam z całego serca

Bardzo dobry specjalista z fachowym podejściem do pacjenta.Bardzo sympatyczny,podczas badania potrafi stworzyć miłą atmosferę.

Dobry specjalista; konkretny i komunikatywny, chętnie udziela dodatkowych informacji, przy tym miły i uprzejmy. Gastroskopia wykonana bezstresowo, pobrał wycinek polipa i zrobił test na helicobacter, który na szczęście wypadł negatywnie. Na pamiątkę dostałam zdjęcia i płytkę. Polecam doktora

Kompetentny i rzetelny lekarz. Dokładnie wytłumaczył co robi i w jaki sposób przebiega badanie. Cierpliwy. Odpowiada konkretnie i wyczerpująco na pytania. Potrafi nawiązać dobry kontakt z pacjentem.

Świetny specjalista. Leczy dobrze i nie zalezy mu, żeby wyciągnąć pieniądze od pacjenta tylko koncentruje się na swojej pracy.

Moja mama miała robioną gastroskopię u tego lekarza. Robiony miał też test na helicobacter. Dziś czyje się już znacznie lepiej a brzuch już nie boli. Oprócz tego , że doktor jest świetnym lekarzem to jest też bardzo dobrym człowiekiem. Polecam!

Bardzo kompetentny i profesjonalny specjalista. Robił mi gastroskopię w Centrum Diagnostyki Medycznej Medix we Wrocławiu. To lekarz do którego pacjent chętnie wybiera się na wizytę. Zawsze miły, sympatyczny, ma indywidualne podejście do każdego.