dr Tomasz Kużma

Chirurg urazowy

Lekarz bardzo zaangażowany w dobro pacjenta, dokładnie przeprowadza diagnozę i badanie w celu ustalenia planu leczenia. Przed zabiegiem przedstawił mi kilka scenariuszy jakie mogą być w trakcie operacji. Bardzo mi pomógł naprawiając moje kolano oraz tłumacząc wszystko po zabiegu jako laikowi. Operacja przycinania łękotki oraz usuwania fałdu maziowego wraz z czyszczeniem kolana. Operacja przeprowadzona w Atlanta Clinic w Lublińcu na naprawdę najwyższej jakości sprzęcie. Opieka pooperacyjna pielęgniarska kliniki oraz lekarza, który całą noc czuwał nad moim zdrowiem świadczy tylko o tym ile ten człowiek ma empatii. Jestem na chwilę obecną Bardzo zadowolony na pewno będę polecał znajomym i rodzinie Pana Doktora i obyśmy się jak najmniej widzieli

Lekarz absolutnie świetny, nie dość że fachowiec w swojej dziedzinie i poradzi gdzie inni nie potrafią zdiagnozować, to do tego super w kontakcie jako człowiek, bez najmniejszych wątpliwości polecam!

DZIEKI TEMU PANU MAM SPRAWNA REKE I CO NAJLEPSZE URATOWAL JA OD AMPUTACJI. JESTEM BARDZO TEMU LEKARZOWI WDZIECZNY

DAWNO NIE SPOTKAŁAM TAKIEGO ANIOŁA.B DOBRY FACHOWIEC- MOJA NOGA JEST SPRAWNA TYLKO DZIĘKI TEMU,ŻE TRAFIŁAM DO P.DR KUŻMY /PO NIE UDANYCH WCZEŚNIEJSZYCH WIZYTACH U POPRZEDNICH "FACHOWCÓW" /W DODATKU TRAKTUJE CHOREGO JAK CZŁOWIEKA.ZAWSZE UPRZEJMY I TROSKLIWY O PACJENTA.HELENA S ZABRZE

Szczerze polecam tego lekarza. Moja mamusia jest wdzięczna bo obecnie chodzi i żyje bez bólu kolana.W miejscowości w której mieszkam byłyśmy u kilku lekarzy w poradni od których mamusia usłyszała, iż niestety, ale staw kolanowy ma już takie zwyrodnienie, iż musi się już nauczyć żyć z tym bólem, bo nic nie da się już zrobić. Na szczęście znalazłyśmy P.Kuźmę(kiedyś pracował w naszej miejscowości) , który z sercem, życzliwością i pełnym profesjonalizmem podszedł do tego wszystkiego. Dziękujemy Panie Doktorze

Dziękujemy Panie Doktorze

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. W pełni ocenił, zbadał i wyjaśnił mój problem. Polecam Pana doktora dla każdego pacjenta.

wspaniały lekarz! doprowadził moje plecy do stanu używalności:) bardzo polecam.

wspaniały lekarz! doprowadził moje plecy do stanu używalności:) bardzo polecam.

złoty człowiek. Operował mi biodro kilka lat temu, po operacji zagladal pytal jak sie czuje. Wszystkich pacjentow traktuje tak samo. Napraawde widac ze zostal lekarzem z powolania a nie dla kasy. Moge go wszystkim smialo polecic!!!

lekarz z powołania z olbrzymią empatią , cierpliwością, wielkim sercem i co najważniejsze kompetentny i komunikatywny jednym słowem anioł