dr n. med. Tomasz Latocha

Ginekolog

Lekarz na pierwszej wizycie był bardzo uprzejmy, rozmowny, poświęcił sporo czasu na wyjaśnienie wątpliwości, dokładne usg. Na następnej nie było już tak różowo: bardzo się śpieszył bo za drzwiami czekała kolejka pacjentek, bo miał opóźnienie, usg zrobił niedbale, zlecił kosztowne testy w drogim laboratorium; po konsultacji u innego lekarza okazały się zbędne. Zlecił badania które nie były potrzebne, ale nie dopatrzył się że wyniki cytologii były sprzed roku i nie wykonał aktualnej analizy , bo "musiałbym położyć panią na fotel a czas leci". Poza tym obsługa w przychodni w której przyjmuje, a w której pobierana jest krew do analizy, też pozostawia sporo do życzenia. Te kobiety jednocześnie rozmawiają przez dwa telefony, zapisują pacjentów, pobierają próbki, to sprawia wrażenie ogólnego chaosu. Nawet jeśli bardzo się starają to wygląda to niekorzystnie - miałam zasinienia przez ponad tydzień jak jedna z pielęgniarek próbowała w dwóch miejscach znaleźć żyłę... masakra i trauma(nie wspomnę, że w punkcie pobrań w przychodni obok Pani zrobiła to bezproblemowo i bezboleśnie). Koszt też nie jest niski w stosunku do jakości usługi : 100 zł wizyta + 100 zł usg(opcjonalnie). Znalazłam innego lekarza a tego odradzam!

Nigdy dotychczas nie miałam do czynienia z tak zaangażowanym lekarzem. Moja pierwsza wizyta trwała bardzo długo - 45 minut. Po zleconych przez doktora badaniach, została wykryta przyczyna moich dolegliwości. Teraz walczę z bakteriami, które zlekceważył mój poprzedni ginekolog. W przychodni na Goldoniego, do której chodzę bardzo podobało mi się to, że pielęgniarki zadzwoniły do mnie gdy okazało się, że mam 3 w cytologii. Polecam.

Naprawdę gorąco polecam,bardzo miły ,delikatny (wielu ginekologów "przerobiłam" ale tym razem wiem ,że zakładanie wziernika nie musi być bolesne)wytłumaczył mi wszystko co do tej pory robili inni lekarze i co mogło być powodem takich a nie innych decyzji ale potrafił również być krytyczny wobec niektórych spraw. Poświęcił mi dużo czasu i nie miałam wrażenia,że stara się szybko sprawę zakończyć. Miło się z nim rozmawia i naprawdę posiada wiedzę w swojej dziedzinie, Polecam

miły, sympatyczny, podchodzi do pacjenta jak do człowieka, pyta np o rodzinę by wykluczyć choroby lub zaproponować badania...

specjalista b.dobry.Poświęca dużo czasu dla pacjentki. Wrażliwy,ciepły,delikatny,czułam się jakbym była rodziną. Polecam!

specjalista b.dobry.Poświęca dużo czasu dla pacjentki.
Wrażliwy,ciepły,delikatny,czułam się jakbym była rodziną.
Polecam!

bardzo dobry lekarz i ma swietne podejscie do pacjentki.polecam

bardzo dobry lekarz i ma swietne podejscie do pacjentki.polecam

Bardzo kompetentny lekarz, niezwykle wnikliwy. Byłam u niego tylko raz, ale wiem, ze w razie potrzeby pójdę koljny raz. Polecam.

pan doktor wzbudzil moja zaufanie dlatego zgodzilam sie na zaproponowana przez niego metode antykoncepcji,ktora okazala sie kompletnie nietrafiona i ciagle walcze ze skutkami wizyty u pana latochy...moze i jest sympatyczny ale idac do lekarza potrzebuje fachowej pomocy a nie milej pogawetki! Zniszczyl mi zdrowie i nerwy. ODRADZAM!!!