Tomasz Lech

Ceny ze strony internetowej nijak mają się do tych o których słyszy się na miejscu. Leczenie zęba wyceniono mi na 1500zł. Pan Lech chciał w po zatruciu zęba kilka razy wymieniać wkład po leczeniu kanałowym. Za samo zatrucie zapłaciłam 240zł, a w lepiej wyposażonym gabinecie był to koszt 150zł. Do tego 200 zł za leczenie 1 kanałowego zęba. Bez potrzeby powtarzania tej czynności. Czyli u pana Lecha byłby to koszt 1500 zł, a w lepszym gabinecie 350 zł. Przestrzegam przed tym panem.

Dobry lekarz, zalozyl mi plombe w trudno dostepnym msc, po wizycie u poprzedniej dentystki parokrotnie wypadla mi plomba, lekarz kompetentny, ale kosztowna wizyta

Bardzo kompetentny lekarz, jednak z uwagi na wysoką cenę usług po zakończeniu leczenia zmuszony byłem poszukać innego stomatologa.

Polecam serdecznie, według mnie najlepszy dentysta ;)

Polecam serdecznie, według mnie najlepszy dentysta ;)

Kazde pytanie kompleksowo omowione, wszystko cierpliwie i przyswajalnie wyjasnione. Zadnej kolejki, mila i relaksacyjna atmosfera w gabinecie, spokojna muzyka. Leczenie na dobrym moim zdaniem poziomie, choc nie mam porownania jako, ze nie bylem u dentysty od wielu lat. Bardzo ostrozny i delikatny jesli chodzi o bol, dobre znieczulenia i przerwy z borowaniu przy najmniejszych ukluciach. Cenowo mozliwe, ze troche drozej niz przecietny stomatolog (150zl za 30 minut pracy przy zebie (znieczulenia, troche borowania i opatrunek). Polecam.

Polecam gorąco. Lekarz z powołania, mający czas dla pacjenta, empatyczny, kompetentny.

polecam każdemu,Pan doktor zawsze miły,otwarty,z ogromnym podejściem do dzieci,korzystam od lat i jestem bardzo zadowolona,wizyty prywatne nie odbiegają cenowo od moim zdaniem gorszych (np.Eurodent którego nie polecam,kiedyś jak Pan doktor tam pracował to było ok.)

arogancki i niekompetentny. na wszelkie sugestie pacjenta, który przecież słono płaci za wizytę reaguje nerwowo i niecierpliwie. zdecydowanie nie polecam

Nasz domowy stomatolog od lat. Cała moja rodzina chodzi do niego i bez zarzutu zawsze wszystko wykonane. Ma bardzo dobre podejscie nawet do osob niepelnosprawnych. Polecam z calego serca.