Polecam Pana doktora, w szczególności osobą, które boją się wizyty u dentysty. Dzięki niemu chętnie wracam do gabinetu.

Bardzo dobry stomatolog, dzięki p. doktorowi pozbylam się panicznego lęku przed dentysta. Miły, sympatyczny, rzetelny i fachowy. Godny polecenia

Nie polecam. Słabo pod każdym względem. Przede wszystkim pod kątem umiejętności Pana doktora... Szkoda czasu, pieniędzy i zębów!

Bardzo, dobry dentysta super podejscie do pacjenta. u niego pozbyłam się panicznego strachu przed dentystą. Naprawdę mogę powiedzieć że polecam każdemu.

Najgorszy dentysta w Strzelcach Opolskich! Zniszczył mi ząb, będę musiała leczyć kanałowo. Podejcie do pacjenta- pożal się.. Łaske robi. Takiego dentysty nikomu nie polecam.

Dobry lekarz. Elastyczne odejscie można pozbyc się strachu przed dentystą

Dobry lekarz. Elastyczne odejscie można pozbyc się strachu przed dentystą

Godny zaufania lekarz, pracuje na bardzo dobrym sprzęcie, gabinet wyposażony profesjonalnie, zdjęcie na miejscu w 2min. !!! Bez problemów i bólu! Serdecznie polecam, zmienił mój pogląd na wizyty u stomatologa, a jestem facetem i każdy facet wie o co chodzi...

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Sympatyczny, profesjonalny, z ogromna wiedza medyczna. Polecam!!!