lekarz Tomasz Łogin

Urolog

Lekarz próbował leczyć mojego tatę antybiotykami przez KILKA MIESIĘCY. Pewnie sytuacja wciąż by trwała gdyby nie fakt, ze tata postanowił skonsultować się również z innym lekarzem. Drugi lekarz zlecił pilnie biopsje. Złośliwy rak prostaty. Teraz boimy się o jego życie i czekamy na wyniki badań, które maja wykazać czy są przerzuty. Ciężko przestać myślec o tym co gdyby choroba była zdiagnozowana te kilka miesięcy temu....

Znakomity lekarz mający ogromną wiedzę. Świetne podejście do pacjenta, cały proces leczenia dokładnie wytłumaczony i objaśniony, a co najważniejsze - skuteczny ! Polecam Pana Tomasza !

Polecam Pana Tomasza !

Minusy: Lekarz, który preferuje leczenie antybiotykami wszelkich infekcji dróg moczowych. Szablonowe podejscie do pacjenta. Standardowo 10 min na konsultację. Opryskliwy. Ma bałagan w gabinecie. Podczas badania nie stosuje jednorazowych rękawiczek. Plusy: W nagłych przypadkach można konsultować się z nim mailem i w miarę szybko odpowiada. Podsumowyjąc - jednorazowo tak, natomiast jeśli choroba wymaga dluższego leczenia nie polecam bo wykończycie się antybiotykami.

Witam Was Panowie. Piszę do Was, aby Was przekonać do tego, abyście nie bali się przebadać i nie mieli żadnych kompleksów żeby znaleźć się w gabinecie urologicznym. (Oczywiście u Pana Doktora Tomasza Łogina) świetny specjalista, ale o tym za chwile. Mam 26 lat jestem młodym mężczyzna tryskającym życiem i energią. Pisze do Was wszystkich młodych facetów ponieważ może po moim poście, opinii przekonacie się, aby jednak się przełamać i umówić na wizytę. Mianowicie miałem "Potworniaka". Byłem u siebie w Mieście u 'jakiegoś tam urologa' co w porównaniu do Doktora Tomasz Łogina wydaje mi się, że był po podstawówce, a papiery kupił za 'czapkę gruszek' ale to nie o tym :) Guz, którego miałem za bardzo mi nie przeszkadzał w codziennym życiu, nie bolał mnie lecz czułem bardzo duży dyskomfort między innymi przed narzeczoną. miałem tego guza około 1.5 roku nie umiem teraz określić dokładnie. Z racji tego, że za niedługo biorę ślub narzeczona powiedziała, że mam się przebadać. Na internecie wyszukała czytając opinie najlepszego specjalistę . Hm... pomyślałem ok umów mnie na pierwszy wolny termin. Gdy już doszło do wizyty, duży stres przed drzwiami Pana Doktora, ale po wejściu Dr. wypytał mnie o historii choroby itd. rozmowa luźna bardzo miła dzięki której pomyślałem, że już jestem w dobrych rękach:) Dr. od razu obejrzał moje jądro zrobił USG i w zasadzie bardzo pilnie dał mi skierowanie do specjalistycznego szpitala w Mielcu, w którym sam pracował przez 7 lat. (szpital czysty, atmosfera w porządku, personel wyszkolony widział co ma robić). Na szczęście po wycięciu jądra poszło do badania. I najgorsze 2 tyg. czekania na wynik, bo "Potworniak" to nowotwór tylko są dwa rodzaje dojrzały lub niedojrzały. Ja miałem szczęście, że to tylko 'Potworniak Dojrzały" Po zabiegu ponownie wizyta u Dr. Tomasza Łogina. Wyniki wyszły w porządku powiedział Dr. 'jest pan wyleczony' Łoo ulga na sercu. Jestem już 5 tyg. po zabiegu czuję się o wile lepiej i nawet do tej pory gdy napisze meila Lekarz (Tomasz Łogin) odp :) A teraz opinia o Dr. Tomaszu Łoginie: Bardzo wyszkolony specjalista który wie co robi. Lekarz z powołaniem jakich teraz mało! W gabinecie uspokajał mnie, miałem złudzenie, że chyba przeżywa tą moją chorobę tak jak ja:( Podejście do pacjenta rewelacyjna. Bardzo duży plus za to też, że cały czas miałem z Dr Łoginem kontakt drogą meilową czy byłem w domu przed zabiegiem jeszcze, a nawet już po. Dzięki takiej możliwości może się w ten sposób szybciutko skonsultować z Panem doktorem. Nigdy pytania nie pozostały bez odpowiedzi :) Cóż mógłbym pisać i pisać o samych zaletach Pana Dr...:) To dzięki Panu jestem wyleczony. Dlatego z czystym sumieniem i w 100% wszystkim polecam!!!
BARDZO DZIĘKUJĘ DOKTORZE :)

Lekarza bez badań zdiagnozował chorobę i przepisał antybiotyk. Diagnoza okazała się zła, a antybiotyk jedynie zaszkodził. Po konsultacji u innego lekarza udało się po badaniach rozpoznać i wyleczyć chorobę. Stanowczo odradzam wizyty niestety u tego pana "lekarza" ;)

To mój czwarty urolog - po 2 znanych ordynatorach i 1 asystencie z kliniki. Musiałem szukać nowego lekarza, bo byłem bardzo zawiedziony podejściem i traktowaniem u wcześniejszych specjalistów. Wizyty kończyły się sugestią, że problem jest w mojej głowie i żebym pogodził się z objawami. W przypadku tego lekarza zaskoczyło mnie zupełnie inne traktowanie - długa rozmowa na początku, nowe badania - wymazy, posiewy, badania hormonalne, wyniki dokładnie omówione, wyjaśnione przyczyny, zaplanowane leczenie. Okazało się, że mam podwyższony hormon prolaktyny na co nikt wcześniej nie wpadł. Po kilku tygodniach leczenia wszystkie moje objawy ustąpiły, znów czuję się jak dawniej. Podoba mi się, że lekarz tłumaczy wszystko językiem zrozumiałym dla laika, bez wyszukanych medycznych określeń, wyniki można konsultować przez maila, odpisywał nawet na urlopie. Wiedzę ma sporą, umiejętności też. Zresztą świadczy o tym ilość pacjentów. Ciężko czasem się dostać, ale uważam, że warto.

Świetny lekarz. Nieinwazyjnie wyleczył mojego synka ze stulejki, podczas gdy inni chcieli operować. Polecam!

Profesjonalista w każdym calu! Trafiłem do Pana Tomasza przez zupełny przypadek i miło mnie zaskoczył swoją uprzejmością, w bardzo swobodny i przejrzysty sposób tłumaczył każde badanie. Polecam.

Profesjonalista w każdym calu!
Polecam.

Bardzo uprzejmy i konkretny człowiek. Nigdy wcześniej nie spotkałam takiego lekarza. Bardzo się cieszę, że trafiłam z moim 14 miesięcznym synkiem właśnie do tego Pana Doktora. Bardzo spokojnie badał i tłumaczył wszystko krok po kroku, nawet gdy mój synek bardzo płakał, ma podejście do takich niemowlaków :). Pomógł mojemu dziecku za co jestem bardzo wdzięczna. Bardzo gorąco polecam wszystkim Pana Doktora :) Bardzo dziękuję i pozdrawiam!

Bardzo dziękuję i pozdrawiam!

Szczerze polecam! Jestem pod wrażeniem przyjaznej atmosfery, przystępnego i wyczerpującego tłumaczenia przyczyny choroby i jej leczenia. Efekt osiągnięty.