Wspaniały rehabilitant !!!!! Rzeczowy, kompetentny, ucziwy i rzetelny !!! Panie Tomku, Oluś śmiga jak wiatr, jest mega sprawny, a mówili, że nie będzie chodził. Chyba za długo go rehabilitowaliśmy :)))) (oczywiście żart) Dziękujemy za oddaną pracę i serce ! Mama Olka z Lędzin

Uważam, że to wspaniały rehabilitant. Ma genialne podejście do dziecka, które przed wizytą było zestresowane. Bardzo kompetentny, miły, uśmiechnięty i przesympatyczny. Dobrze tłumaczy wszystkie ćwiczenia, które dziecko ma wykonywać.Wizyta godzinna. Polecam z całego serca.

Miły, sympatyczny, wspaniałe podejście do dzieci no i rodziców. Kompetentny, wie co robi, nasz maluszek jest już zdrowy i wiemy, że w dużej mierze to zasługa Pana Tomka. Jest silnym wysportowanym 11 miesięcznym maluszkiem. Jeżeli chodzi o wyciąganie pieniędzy o którym napisał ktoś powyżej to mógł wyciągnąć od nas ale nigdy tak nie robił, ma zasady, ceni sobie to robi. Bardzo Polecamy - Szczęśliwi Rodzice.

Komentarz chyba jest zbędny. Oceniam Pana Tomka na 5+. Bardzo dobry fachowiec, wiec co robi. Jest bardzo uprzejmy, wszystko wyjaśni w bardzo prostym językiem. Polecam z pełna odpowiedzialnością.

super polecam choć nigdy pana nie widziałem

super polecam choć nigdy pana nie widziałem

czas wizyty 60 minut, fachowe podejście do dziecka, obserwacja dziecka a potem rozmowa na temat problemów dziecka i jego rozwoju

Bardzo kompetentny, ma ukończone certyfikowane kursy. Godny polecenia!!!

Bardzo kompetentny, ma ukończone certyfikowane kursy. Godny polecenia!!!

Nie zależy mu na dzieciach tylko na pieniądzach. Typowy karierowicz.

Nie zależy mu na dzieciach tylko na pieniądzach. Typowy karierowicz.

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Sosnowiec"?

mgr

41-600 Świętochłowice
Szpital w Pułtusku
Teofila Kwiatkowskiego 19
06-102 Pułtusk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Nr 1 OPTIMA Sp. z o. o.
Wojska Polskiego 4
43-100 Tychy