Wspaniały rehabilitant !!!!! Rzeczowy, kompetentny, ucziwy i rzetelny !!! Panie Tomku, Oluś śmiga jak wiatr, jest mega sprawny, a mówili, że nie będzie chodził. Chyba za długo go rehabilitowaliśmy :)))) (oczywiście żart) Dziękujemy za oddaną pracę i serce ! Mama Olka z Lędzin

Uważam, że to wspaniały rehabilitant. Ma genialne podejście do dziecka, które przed wizytą było zestresowane. Bardzo kompetentny, miły, uśmiechnięty i przesympatyczny. Dobrze tłumaczy wszystkie ćwiczenia, które dziecko ma wykonywać.Wizyta godzinna. Polecam z całego serca.

super polecam choć nigdy pana nie widziałem

super polecam choć nigdy pana nie widziałem

Komentarz chyba jest zbędny. Oceniam Pana Tomka na 5+. Bardzo dobry fachowiec, wiec co robi. Jest bardzo uprzejmy, wszystko wyjaśni w bardzo prostym językiem. Polecam z pełna odpowiedzialnością.

Miły, sympatyczny, wspaniałe podejście do dzieci no i rodziców. Kompetentny, wie co robi, nasz maluszek jest już zdrowy i wiemy, że w dużej mierze to zasługa Pana Tomka. Jest silnym wysportowanym 11 miesięcznym maluszkiem. Jeżeli chodzi o wyciąganie pieniędzy o którym napisał ktoś powyżej to mógł wyciągnąć od nas ale nigdy tak nie robił, ma zasady, ceni sobie to robi. Bardzo Polecamy - Szczęśliwi Rodzice.

Bardzo kompetentny, ma ukończone certyfikowane kursy. Godny polecenia!!!

Bardzo kompetentny, ma ukończone certyfikowane kursy. Godny polecenia!!!

czas wizyty 60 minut, fachowe podejście do dziecka, obserwacja dziecka a potem rozmowa na temat problemów dziecka i jego rozwoju

Nie zależy mu na dzieciach tylko na pieniądzach. Typowy karierowicz.

Nie zależy mu na dzieciach tylko na pieniądzach. Typowy karierowicz.