lekarz Tomasz Łuczaklekarz Tomasz Łuczak - zdjęcie profilowe

lekarz Tomasz Łuczak

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku (2005)
Specjalista Okulistyki

Specjalizację odbył w Klinice Chorób Oczu Collegium Medicum UMK w ...

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku (2005)
Specjalista Okulistyki

Specjalizację odbył w Klinice Chorób Oczu Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy oraz w Oddziale Okulistycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu.

Członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz European Society of Cataract and Refractive Surgery. Regularnie uczestniczy w szkoleniach krajowych i zagranicznych doskonaląc techniki diagnostyczne i operacyjne.

Doświadczony operator od wielu lat związany z Gabinetem Elitederm Toruniu, Lecznicami Citomed w Toruniu, Kliniką Lagunamedical w Gdyni oraz Oddziałem Okulistycznym w Starogardzie Gdańskim.

Specjalizuje się w następujących zabiegach:

chirurgia zaćmy, w tym wszczepy implantów wieloogniskowych i torycznych
refrakcyjna wymiana soczewki wewnątrzgałkowej celem leczenia wad wzroku i starczowzroczności ( implanty wieloogniskowe, o zwiększonej głębi widzenia EDOF itd… )
chirurgia refrakcyjna laserowa wad wzroku ( leczenie krótkowzroczności, nadwzroczności, astygmatyzmu ). Metody indywidualnie dobrane do pacjenta: LASIK, Femto LASIK, LASEK, PRK, trans PRK, EBK
chirurgia witreoretinalna (ppV)
chirurgia plastyczna powiek ( okuloplastyka )
laseroterapia przeciw jaskrowa ( SLT, MLT, ALT, Iridotomia, Iridoplastyka )
laseroterapia w zaćmie wtórnej ( kapsulotomia YAG)
laseroterapia w przypadku zmętnień ciała szklistego ( witreoliza laserowa )
laseroterapia siatkówki ( retinopatia cukrzycowa, choroby zakrzepowo-zatorowe, zmiany zwyrodnieniowe, CSR itd…)
diagnostyka okulistyczna
Prywatnie pasjonuje się nartami, żeglarstwem oraz nurkowaniem.

Bardzo dobry specjalista. Pomógł w momencie, gdy inni okulisci juz nie potrafili. Bardzo polecam Pana Doktora.

Polecam. Prawdziwy fachowiec. Operowałem u niego zaćmę związaną z cukrzycą. Żadnych komplikacji a do tego miła atmosfera. Polecam Grzegorz

Witam. Doktor Łuczak to świetny fachowiec a do tego przemiły człowiek. Jestem bardzo zadowolony z wyboru tego lekarza więc szczerze polecam.

Gorąco polecam . Plastyka powiek górnych i dolnych wyszła super. Super profesjonalny , a do tego bardzo uprzejmy. Naprawdę polecam tego lekarza.

Świetny lekarz i człowiek. Przeprowadzałam u niego kwalifikację do laserowej korekty wady wzroku. Polecam

Przesympatyczny, konkretny specjalista w swojej dziedzinie. Wszystko swietnie tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Wzbudza duże zaufanie. Oczy mam w końcu zdrowe. Dziękuje!