lekarz Tomasz Mac

Chirurg ogólny, USG

Niestety nie mam pozytywnej opini przyjął mnie prywatnie zgarną kasę a nie wykonał operacji po jednym dniu wypisał mnie do domu kazał udać się do innego lekarza bo on nie wykona mi operacji wypiął się na mnie na wizycie nie odpowiadając na żadne pytanie dużo obiecuje a nie wykonuje NIE POLECAM !!!

Polecam bardzo dobry lekarz. Byłem u pana doktora, żałuję że nie ma go w szpitalu na Lwowskiej w Rzeszowie.

Bardzo dobry lekarz. Konkretny, rzeczowy bez owijania w bawełnę powie wszystko. Sympatyczny, miły i kulturalny. Przeprowadził mnie przez bardzo ciężką chorobę. Operację wykonał lepiej niż zakładał. Jestem wdzięczna że do niego trafiłam. Można nawet śmiało powiedzieć, że uratował mi życie!!! Bardzo przystojny i piękny uśmiech

Bardzo przystojny i piękny uśmiech

Dobry specjalista, warto odwiedzić i się zbadać.

Dobry specjalista, warto odwiedzić i się zbadać.

Świetny specjalista a przede wszystkim dobry człowiek

Świetny specjalista a przede wszystkim dobry człowiek