mgr Tomasz Maciążek

Fizjoterapeuta

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie,cierpliwy i zawsze pomocny.Pan Tomek bardzo pomógł mi przy rehabilitacji łokcia ,który był po złamaniu głowy kosci promieniowej.Efekt ćwiczen był już widoczny po paru tygodniach.Bardzo dobry fizjoterapeuta .

Wspaniały Terapeuta, a zarazem człowiek. Podejście do pracy z dziećmi niesamowite. Efekty widoczne po kilku dniach pracy. Pawełek nigdy nie zrobił takich postępów,jak przy Panu Tomku.

Napewno zasługuje na miano Dobrego Fizjoterapeuty. Polecam

Napewno zasługuje na miano Dobrego Fizjoterapeuty.
Polecam

Polecam Fizjoterapeutę. Potrafi pomóc choremu. Okazuję się, że móc to znaczy chcieć czegoś dokonać. Trzeba być tylko pozytywnie zmotywowanym.

Polecam Fizjoterapeutę. Potrafi pomóc choremu.

Bardzo dobry fizjoterapeuta. Polecam szczególnie tym, którzy mają bliskich po Udarze/wylewie. Zna się na rehabilitacji. Pozdrawiam

Młody, sumienny i kompetentny Fizjoterapeuta. Wyrehabilitował mnie po zwichnięciu stawu barkowego. Fakt, że trochę to trwało, ale problem bólu i niepewnego barku znikł. Dziś znowu mogę grać w Tenisa :) Ala 35lat, Myślibórz

Dziś znowu mogę grać w Tenisa :)

Ala 35lat, Myślibórz