dr n. med. Tomasz Magoń

JA jestem bardzo zadowolona. Po długim leczeniu jestem mamą. Leczenie nie jest proste i trwa niestety ale efekty rekompensują wszystko. Doktor zalecił mi i mężowi badania i pokierował wszystkim. Czasami wydaje się, że te powtarzane miesiąc w miesiąc schematy nie mają sensu ale okazało się, że jednak mają .... Ci którym się nie udało i zrezygnowali po miesiącu czy 2 mogą tylko żałować ... Doktor sprawdził wszystko co trzeba - owulację i jajowody, kazał zrobić badania u męża i okazało się że tutaj był problem. Inseminacja okazała się skuteczna dopiero za 3 razem ale doktor nigdy nie twierdził, że skuteczność jest 100 procent. Zawsze uczciwie podchodzi do pacjentki /pary i odpowiada na wszystkie pytania. Serdecznie polecam !!!

Pozytywne opinie wynikaja z faktu pozytywnej ciazy, poziom euforii po udanych staraniach zaciera zle wrazenie. Moja ocena jest mierna, na pierwszej wizycie ok, pozniej wizyty 5 min.,za kazdym razem tlumaczenie od poczatku bo on nie pamieta i nie czyta co w komputerze, a idzie schematami, nie ma indywidualnego podejscia, traktowanie po lebkach tematu tak powaznego, za wizyte tez placi sie olbrzymie pieniadze. Przepisywanie konskich dawek lekow, czy zasadne tego Ci nie powie, czesto czegos zapomnial wyjasnic albo zle wpisal na recepcie, musisz sie sama pilnowac i doczytywac ulotki. Najgorsze dla mnie to jego wypowiedz gdzie Pacjent pisal o ciaglych nawrotach zakazen bakteryjnych u swojej zony a Magon odpisal " ze trzeba pomyslec o lepszej higienie". Za taki wpis powaznego lekarza jest dla mnie skreslony, brakuje mu wiedzy. Klinika Parens kasa, kasa, kasa, brak przestrzegania RODO, na korytarzu w niby recepcji czlowiek dzieli sie z wszystkimi tam siedzacymi pacjentami swoja historia choroby i nazwiskiem. Brak intymnosci. To jest klinika dla osob zsecydowanych na invitro a nie dla osob ktore chca sie leczyc.

Lekarz jest miły i nic poza tym. Nie interesuje Go pacjentka. Wizyta trwa 5 min a jak sie okazało po fakcie bada nie dokładnie. Nie mowi wszystkiego, trzeba pytać a odpowiedziec jest zawsze taka sama "wszystko w jak najlepszym porządku" choć tak nie jest. Prowadził moją ciąże ale wyraz prowadził jest tutaj jakimś żartem. Na każdej wizycie miałam wrażenie że lekarz pierwszy raz mnie widzi. A gdy rodziłam w szpitalu w ktorym pracuje(Pro Familia) to nawet sie tym nie zainteresował. Nie polecam i ostrzegam!

Działania doktora Magonia ciężko nazwać leczeniem niepłodności, raczej wciskaniem inseminacji jako jedyne rozwiązanie problemu.

Polecam gorąco leczyłam się w Lublinie i nic to nie dało tylko wyciąganie kasy . dopiero w Rzeszowie uzyskałam odpowiedz na moje pytania i zostałam przez pana doktora dobrze przebadana .

Nie polecam tego lekarza leczylam sie u niego 3 lata i mi nie pomogl. Nawet nie potrafil zalecic mi wszystkich badan. Te badania ktore zalecil wszystkie wyszly dobre i oczywiscie diagnoza 6 inseminacji dla mnie to bylo przerazenie zrobilam 3 i sie nie udalo. Poszlam do innego i co sie okazalo ze badanie ktore zalecil nowy gin nie bylo dobre. A jak zapytalam magonia o inne badania to mi powiedzial ze juz sie nie robi innych. Najgorszy ginekolog na jakiego trafilam, nie polecam uwierzcie nie zna sie na leczeniu. Wyudza tylko kase i nic wiecej a wizyty trwaja po 5 minut i nadodatek jak mu nie zadasz pytanie to wogole by sie odezwal.

Fantastyczny lekarz i człowiek pod każdym względem! Wizyta nie jest stresująca, pan dr zawsze miły i uprzejmy, wytłumaczy wszystko i odpowie na każde pytanie. POLECAM!

Niesamowity lekarz godny polecenia. Staramy sie o dziecko już 2 lata od września jesteśmy pod opieka doktora Magonia jesteśmy jak najbardziej zadowoleni wiemy co nas czeka jak będzie przebiegało leczenie. Wizyty są na wysokim poziomie. Kultura osobista na 6. Polecam kobieta które odczuwają dyskomfort podczas badan ginekologicznych. Lekarz wprowadza luźna atmosferę... I do tego jest przystojny:)często sprawia wrażenie zmęczonego ale mimo wszystko wizyty sa przyjemne. M&M

Doktor wszystkie dzialania sprowadza do insemincaji i in vitro .

Doktor wszystkie dzialania sprowadza do insemincaji i in vitro .

Rewelacja! Do innego ginekologa nigdy nie pójdę.

Rewelacja! Do innego ginekologa nigdy nie pójdę.