dr n. med. Tomasz Makowski

Ginekolog

2,6
2,6

Przeczytałam uwagi. Osobiście nie mam żadnych. Lekarz profesjonalnie opowiedział o temacie wizyty, delikatnie zbadał. Polecam.

Trafiłam do pana doktora przez przypadek, po skierowanie na coroczne badanie piersi i narządów rodnych. Okazało się, że mam nadżerkę. Pan doktor dokładnie mi wyjaśnił jakie są metody leczenia, ich plusy i minusy. Zalecił metodę nieinwazyjną krioterapią. Po otrzymaniu wyników badań i ocenie sytuacji wykonał zabieg, za który nic nie zapłaciłam (dlatego jestem bardzo zaskoczona poprzednimi opiniami o panu doktorze, które przed chwilą przeczytałam). Podczas każdej z trzech wizyt był bardzo miły. Na samym początku pierwszej wizyty wydawał się trochę szorstki, ale po chwili rozmowy bardzo przyjazny. Oceniam go jako bardzo kompetentnego lekarza. Polecam z czystym sumieniem.

KIEDY 28 LAT TEMU PO 3 PORONIENIACH Z 4-TA CIAZA TRAFILAM NA ODDZIAL GIN-POLOZNICZY W-WIE MIEDZYLESIU Z KRWAWIENIEM POD OPIEKE JESZCZE WOWCZAS MLODEGO STARZEM DR.TOMASZA MAKOWSKIEGO.BYLAM MILO ZASKOCZONA PODEJSCIEM DO PACJETEK I ZAANGAZOWANIEM DO PRACY.TO DZIEKI DR.MAKOWSKIEMU DZIS MAM DWOCH WSANIALYCH SYNOW.DWA LATA TEMU ZNOWU TRAFILAM Z KRWOTOKIEM DO TEGO SZPITALA TYM RAZM Z MIESNIAKAMI.NIGDY BYM SIE NIE SPODZIEWALA ZE ZNOWU TRAFIE NA JUZ TERAZ DR.NAUK MEDYCZNYCZ TOMASZA MAKOWSKIEGO.STAN MOJEGO ZYCIA BYL POWAZNIE ZAGROZONY,ALE BYLAM SPOKOJNA BO WIEDZIALAM ZE JESTEM POD OPIEKA WSPANIALEGO, DSWIADCZONEGO DOKTORA DZIS ORDYNATORA SZPITALA.PO PRZPROWADZENIU NIEZBEDNYCH BADAN I ZDIAGNOZOWANIU DR.STWIRDZIL ZE KONIECZNA JEST OPERACJA CZYLI LAPAROTOMIA BEZ CHWILI ZASTANAWIANIA SIE WYRAZILAM ZGODE.KILKA DNI PO OPERACJI OPOSCILAM SZPITAL.DZISIAJ CZUJE SIE REWELACYJNIE.DZIEKUJE PANIE DOKTORZE TO DZIEKI PANU MOGE NADAL CIESZYC SIE ZYCIEM.TERAZ POD OPIEKE PANA DR.T.MAKOWSKIEGO POLECE MOJA SYNOWA BEZ CHWILI WACHANIA.WSZYSTKIM KOBIETOM POLECAM Z CZYSTYM SERCEM TO LEEARZ ZPOWOLANIA I PROFESJONALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE.

Dr Tomasz Makowski z Międzyleskiego Szpitala jest najlepszy ze wszystkich ginekologów. Jest konkretny, odpowiedzialny ma ogromną wiedzę i jest dobrym fachowcem w swojej dziedzinie. Miałam dwie operacje , czuję się bardzo dobrze, jestem bardzo zadowolona i dziękuję doktorowi opiekę.

U dr.Makowskiego na oddziale gin-polozniczym lezalam kilka miesiecy a zwiazane to bylo z problemem utrzymania moich ciaz.Bylam pod opieka dr.Makowskiego.To wspanialy,kompetentny i doswiadczony lekarz.Kazdej pacjentce poswieca odpowiednia ilosc czasu tlumaczy chorobe i metode leczenia.Pan doktor pelni funkcje ordynatora oddzialu mimo tylu obowiazkow itak odpowiedzialnej funkcji zawsze mily i uprzejmy.Zaloga,ktora pan dr.Makowski kieruje to tylko pogratulowac.Dziekuje Panie doktorze ze pomogl mi Pan byc szczesliwa matka Michala i Marcina.Wszystkim paniom z czystym sercem polecam dr.Makowskiego,to czlowiek i lekarz z wielkim doswiadczeniem.

Przypadkowo trafiłam do tego dokotra w Centrum Damiana, podczas wizyty stwierdził, że mam "olbrzymią nadżerkę", którą trzeba natychmiast leczyć, bo jest to "stan przedrakowy" i od razu zaproponował przyjęcie do "swojego szpitala". Nastraszył mnie tak, że omal nie popłakałam się w gabiniecie. Postanowiłam jednak udać się do swojego ginekologa, który stwierdził, że nadżerka owszem jest, ale niewielka i nie wymaga żadnego leczenia, a jedynie obserwacji. Poza tym, to cytologia mówi o "stanie przedrakowym",a doktor nie robiąc cytologii nic takiego nie miał prawa mi powiedzieć. Przypuszczam, że takie podejście było celowe, aby namówić mnie na zabieg w prywatnym szpitalu.

Poszukuję innych pacjentek które zapłaciły dr za wizytę będąc w szpitalu bądź za zabieg będąc w szpitalu. Proszę o odpowiedz.

Zdecydowanie niemiły i nie uprzejmy, nie wykazuje żadnego zainteresowania pacjentem, nie informuje zbyt często a jeśli już informuje to nie przebiera w słowach tylko wali prosto z mostu.. oczywiście potrafi być mily i zaangazowany ale wiadamo w jakich przyopadkach a wtedy ten fałszywy usmieszek przyprawia o mdłosci

zdecydowanie polecam znakomity fachowiec.

zdecydowanie polecam znakomity fachowiec.

Z powodu błędów, które popełnił w czasie wykonywania operacji miałam przez dłuższy czas problemy ze zdrowiem. Oczywiście pan doktor zapewnił mnie o możliwości natychmiastowego powtórzenia operacji, ale już po drugiej z kolei wizycie okazało się to niemożliwe.