dr hab. n. med. Tomasz Mandat

Neurochirurg

"Specjalista drugiego stopnia z zakresu neurochirurgii (2000, 2005).

"Specjalista drugiego stopnia z zakresu neurochirurgii (2000, 2005).
Jest związany z neurochirurgią od 1993 r., kiedy rozpoczął studia indywidualne w Klinice Neurochirurgii Akademii Medycznej w Łodzi. Podczas specjalizacji z zakresu neurochirurgii (1998 – 2005) brał udział w licznych szkoleniach, podnosząc kwalifikacje zawodowe (m.in. w: Polsce, Danii, Niemczech, USA, Czechach, Grecji, Luksemburgu i Turcji).Po uzyskaniu tytułu neurochirurga odbył roczne stypendium w Kanadzie oraz roczny sta...

Profesor Mandat to niezwykła postać. Pracuje dużo bo musi, bo to Jego misja. Gdyby mógł to wyleczyłby wszystkich. Kultura, empatia, jak już kogoś zoperuje opiekuje się nim na zawsze. Irena C.

Irena C.

Świetny lekarz: cudotwórca! Mnie uratował życie! Dziękuję bardzo Panu Doktorowi raz jeszcze!!! Operował mnie po wylewie (tętniak). Wróciłem do pracy na Uczelni po 3 miesiącach:)))