lekarz Tomasz Marusa

Reumatolog

Chodzę od kilku lat do Pana Doktora z powodu autoimunologicznych chorób bardzo wnikliwy ,spokojny,poświęcający czas lekarz bardzo go cenie .

Bardzo dobry lekarz,zbiera od pacjenta szczegółowy wywiad .Kompetentny ,przy tym cierpliwy i miły. Takich lekarzy powinno być więcej.

Bardzo dobry lekarz, konkretny dokładny, poświęca dużo czasu pacjentowi tłumaczy dokładnie. Godny polecenia.

Bardzo sympatyczny i ciepły lekarz. Przeprowadził szeroki wywiad. Poświęcił mi dużo czasu, przepisał tanie leki, przepisał również leki osłonowe na żołądek (b.ważne).

bardzo dobry specjalista polecam kazdemu tego lekarza .ja lecze sie u pana doktora juz 6 lat i nie zamierzam zmienic na innego lekarz z powołania!