lekarz Tomasz Mazur

Ortopeda, Traumatolog

Bardzo jestem zadowolony , i polecam innym

Bardzo jestem zadowolony , i polecam innym

Przed operacją strach spędzał mi sen z powiek...dziś wiem ,że zupełnie nie potrzebnie.Lekarz Tomasz Mazur profesjonalista pod każdym względem.Jezeli ktoś sie waha przed wyborem lekarza ortopedy to można śmiało.Czeka mnie jeszcze jeden zabieg ale ja już wiem,że ten lekarz i żaden inny....Polecam bardzo bo to nie tylko bardzo dobry lekarz ale też miły i uprzejmy człowiek..a to też jest bardzo ważne.

Dr Mazur jest bardzo odpowiednia osoba w swoim fachu, miejscu i czasie. Czliwiek - :), Mezczyzna z Klasa!! Madry, spokojny i odpowiedzialny. Czy trzeba czegos wiecej?? Zycze wszystkim potrzebujacym Takiego LEKARZA!! ANKA BLAZEJAK

Lekarz operował syna.Przed i po operacji bardzo dokładnie wszystko wyjaśnił, pokazał zdjęcia z operowanego miejsca.Wykazał dużą cierpliwość odpowiadając na nasze pytania.Wysoka kultura osobista.