dr n. med. Tomasz Mazurek

Chirurg ogólny, Ortopeda

MAM PROBLEM Z KOLANEM I POSZUKUJE DOBREGO SPECJALISTY , CZY WIADOMO GDZIE PRZYJMUKE DOKTOR W TCZEWIE JUZ NIE

Najbardziej trafne słowa które opisują pana Doktora to Anioł Stróż małych pacjentów na oddziale Ortopedii w szpitalu Copernicus w Gdańsku. Pan Doktor Tomasz uratował lewą rękę mojego 12 nastoletniego synka przed kalectwem na które byłby skazany przez niekompetencę dwóch lekarzy ortopedów z przychodni Świętokrzyskiej w Gdańsku którzy po kilku kontrolach RTG nie zauważyli iż kość mojego dziecka po repozycji w rażący sposób źle się zrasta..Dzięki panu Doktorowi oraz całemu zespołowi pielęgniarek i lekarzy oraz wspaniałej pani anestezjolog z oddziału ortopedii którzy w cudowny profesjonalny sposób zaopiekowali się moim synkiem i przeprowadzili operację moje dziecko będzie miało zdrową prostą rękę . Ponadto pan Doktor Mazurek tak bardzo ludzki,opiekuńczy i wrażliwy na krzywdę dzieci oraz rodziców wspaniały człowiek tak bardzo troszczy się o przyszłość swoich małych pacjentów iż nawet w dniu wypisu z oddziału zaproponował znając moje traumatyczne doświadczenie iż obejmie synka opieką kontrolna po operacji w przychodni na NFZ .Jest to lekarz z pasją i powołaniem który kocha swoją pracę a co najważniejsze swoich pacjętów.Cały zespół wspaniałych ludzi na tym oddziale zasługuje na miano opiekuńczych ludzi, którzy swoją pracę wykonują z miłości do dzieci i z ogromną troską oraz wsparciem.

Bardzo słaby lekarz. Mylna diagnoza. Nieudane dwa zabiegi - w tym poprawkowy. Mimo iż sam nie widział poprawy twierdził że wszystko idzie w dobrym kierunku. Nie potrafił przyznać się do błędu. Żenada. Kolejna poprawka już nie u niego przyniosła skutek ewidentny.

Beznadziejna organizacja pracy w Nowym Porcie. Kompletny chaos, kilka kolejek, nad którymi nikt nie panuje. Jedna pielęgniarka obsługuje rejestrację do dwóch lekarzy, przez co nie panuje nad tym, kto kiedy i do kogo. Umawia na godziny, ale to kompletna fikcja, bo poślizg bywa nawet dwugodzinny. Bez względu na to, czy prywatnie czy przez NFZ. Zdecydowanie odradzam, chyba chyba że ktoś nie wie, co ma zrobić z czasem.

W życiu nie spotkałam dotąd tak świetnego fachowca. Oby więcej takich lekarzy.

W życiu nie spotkałam dotąd tak świetnego fachowca. Oby więcej takich lekarzy.

Lekarz jak każdy inny. Poza uprzejmością niczym się nie wyróznia.

Lekarz jak każdy inny. Poza uprzejmością niczym się nie wyróznia.

Oby takich lekarzy było więcej same pozytywy prawdziwy lekarz z powołania te tłumy pacjentów mówią same za siebie. POLECAM !!!

Polecam! Świetny fachowiec i ma czas dla każdego pacjenta.

Polecam! Świetny fachowiec i ma czas dla każdego pacjenta.

Mój syn był operowany u pana doktora .Operacja nie dała mojemu synowi nic.Ma niepotrzebnie skróconą nogę.Gdy pojechałam z synem do Warszawy dowiedziałam się że ma do tego wykrzywioną kość.Jestem bardzo zawiedziona.A do tego robi teraz problemy z wyjęciem płytki, którą sam włożył.Może gdybym mu zapłaciła to by był lepszym doktorem.

W STYCZNIU MIAŁAM ZABIEG LEWEJ RĘKI -ZESPÓŁ CIEŚNI . BARDZO BAŁAM SIE TEGO ZABIEGU ,CZYTAŁAM RÓŻNE OPINIE PACJENTÓW BARDZO ,ŻE NIE MA POPRAWY I NIEJEDNOKROTNIE MUSIELI PODDAĆ SIE POWTÓRNEJ OPERACJI ,BÓL NIE USTĘPOWAŁ. JA JESTEM KILKA TYGODNI PO ZABIEGU I NIEBAWEM BĘDĘ MIALA ZABIEG PRAWEJ RĘKI . JESTEM SZCZĘŚLIWA ,ŻE TRAFIŁAM W RĘCE TAKIEGO LEKARZA I MOGLAM ZPOMNIEĆ O DOKUCZAJĄCYM BÓLU. GORĄCO POLECAM PANA DOKTORA T. MAZURKA PACJĘTKA M.TOMASZCZUK ZABIEG 17-STYCZNIA 2012

W STYCZNIU MIAŁAM ZABIEG LEWEJ RĘKI -ZESPÓŁ CIEŚNI .
BARDZO BAŁAM SIE TEGO ZABIEGU ,CZYTAŁAM RÓŻNE OPINIE PACJENTÓW
JA JESTEM KILKA TYGODNI PO ZABIEGU I NIEBAWEM BĘDĘ MIALA ZABIEG PRAWEJ RĘKI .

GORĄCO POLECAM PANA DOKTORA T. MAZURKA

PACJĘTKA M.TOMASZCZUK ZABIEG 17-STYCZNIA 2012