dr n. med. Tomasz Mazurek

Chirurg ogólny, Ortopeda

Najbardziej trafne słowa które opisują pana Doktora to Anioł Stróż małych pacjentów na oddziale Ortopedii w szpitalu Copernicus w Gdańsku. Pan Doktor Tomasz uratował lewą rękę mojego 12 nastoletniego synka przed kalectwem na które byłby skazany przez niekompetencę dwóch lekarzy ortopedów z przychodni Świętokrzyskiej w Gdańsku którzy po kilku kontrolach RTG nie zauważyli iż kość mojego dziecka po repozycji w rażący sposób źle się zrasta..Dzięki panu Doktorowi oraz całemu zespołowi pielęgniarek i lekarzy oraz wspaniałej pani anestezjolog z oddziału ortopedii którzy w cudowny profesjonalny sposób zaopiekowali się moim synkiem i przeprowadzili operację moje dziecko będzie miało zdrową prostą rękę . Ponadto pan Doktor Mazurek tak bardzo ludzki,opiekuńczy i wrażliwy na krzywdę dzieci oraz rodziców wspaniały człowiek tak bardzo troszczy się o przyszłość swoich małych pacjentów iż nawet w dniu wypisu z oddziału zaproponował znając moje traumatyczne doświadczenie iż obejmie synka opieką kontrolna po operacji w przychodni na NFZ .Jest to lekarz z pasją i powołaniem który kocha swoją pracę a co najważniejsze swoich pacjętów.Cały zespół wspaniałych ludzi na tym oddziale zasługuje na miano opiekuńczych ludzi, którzy swoją pracę wykonują z miłości do dzieci i z ogromną troską oraz wsparciem.

DOKTOR MAZUREK. Wspaniały fachowiec! Mam zooperowaną PRZEZ NIEGO drugą rękę, lewą - z problemem zespołu cieśni nadgarstka. Fakt iż była to druga operacja u P. dr Mazurka , chyba to tez podkreśla moje zufanie jako do operatora. Operacja była wykonywana w Szpitalu Tczewskim , gdzie spotkałam się z bardzo dobrą opieką. Powiem, że sceptycznie podchodziłam do wyjazdu do Tczewa, poniewaz mieszkam w Gdyni, a o fachowości i skuteczności zespołu ze szpitala tczewskiego nic nie wiedziałam ! Nikt z moich znajomych nie miał tam zabiegu operacyjnego. W tym miejscu, chciałam bardzo podziękowac lekarzowi- aneztezjologowi( niestety nie znam danych lekarza), siostrze pomagającej na sali operacyjnej, w pracy aneztezjologa. Nie dośc, że bardzo delikatna i wrażliwa, to na dodatek bardzo urodziwa. Szczególne podziękowania dla Pana dr Anestezjologa, ktoremu sprawiłam po zabiegu troche kłopotu. Młodziutki lekarz, a jakze wrażliwy i bardzo skuteczy - po prostu profesjonalista. Zabieg był wykonany w dniu 22.02.2009r. Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ!

DR.Tomasz Mazurek 2 lata temu zdiagnozowal mojego 15 letniego syna.Tylko Pan Doktor wiedzial co tak naprawde dolega temu pacjentowi ktory przez 4 miesiace lezal w lozku i zaden lekarz nie mogl mu w stanie pomoc.Dziekuje za ta chwile kiedy DR.MAZUREK podszedl do lozka mojego synka i zlecil RTG stawow biodrowych.Nasza historia jest dosc obszerna ale warta uwagi a DR.Tomasz Mazurek jest dla nas wielkim priorytetem,dzieki niemu moj synek wstal z lozka a z kazda wizyta jest radosny usmiechniety.Dziekuje,ze sa tacy lekarze...polecam z calego serca.Iwona&Rafal:*

W STYCZNIU MIAŁAM ZABIEG LEWEJ RĘKI -ZESPÓŁ CIEŚNI . BARDZO BAŁAM SIE TEGO ZABIEGU ,CZYTAŁAM RÓŻNE OPINIE PACJENTÓW BARDZO ,ŻE NIE MA POPRAWY I NIEJEDNOKROTNIE MUSIELI PODDAĆ SIE POWTÓRNEJ OPERACJI ,BÓL NIE USTĘPOWAŁ. JA JESTEM KILKA TYGODNI PO ZABIEGU I NIEBAWEM BĘDĘ MIALA ZABIEG PRAWEJ RĘKI . JESTEM SZCZĘŚLIWA ,ŻE TRAFIŁAM W RĘCE TAKIEGO LEKARZA I MOGLAM ZPOMNIEĆ O DOKUCZAJĄCYM BÓLU. GORĄCO POLECAM PANA DOKTORA T. MAZURKA PACJĘTKA M.TOMASZCZUK ZABIEG 17-STYCZNIA 2012

W STYCZNIU MIAŁAM ZABIEG LEWEJ RĘKI -ZESPÓŁ CIEŚNI .
BARDZO BAŁAM SIE TEGO ZABIEGU ,CZYTAŁAM RÓŻNE OPINIE PACJENTÓW
JA JESTEM KILKA TYGODNI PO ZABIEGU I NIEBAWEM BĘDĘ MIALA ZABIEG PRAWEJ RĘKI .

GORĄCO POLECAM PANA DOKTORA T. MAZURKA

PACJĘTKA M.TOMASZCZUK ZABIEG 17-STYCZNIA 2012

Beznadziejna organizacja pracy w Nowym Porcie. Kompletny chaos, kilka kolejek, nad którymi nikt nie panuje. Jedna pielęgniarka obsługuje rejestrację do dwóch lekarzy, przez co nie panuje nad tym, kto kiedy i do kogo. Umawia na godziny, ale to kompletna fikcja, bo poślizg bywa nawet dwugodzinny. Bez względu na to, czy prywatnie czy przez NFZ. Zdecydowanie odradzam, chyba chyba że ktoś nie wie, co ma zrobić z czasem.

myślę ,że słowa są zbędne . Ten lekarz to esencja kompetencji i fachowości. Operację miałam w Tczewie ( mieszkam w Gdyni ), ale jeśli trzeba by było jechać do Zakopanego to też bym pojechała BO WARTO

Dr.Tomasz Mazurek uratowal mojego 16letniego synka.Dzien w ktorym zobaczylam Pana doktora obok mojego syna i to jak szybko postawil diagnoze tak naprawde co trzeba robic dalej,pozostanie zawsze w mojej pamieci i dziekuje ze sa tacy ludzie jak Dr.Mazurek.Dzieki Niemu moj syn chodzi a kazda wizyta daje nam poczucie bezpieczenstwa i szanse na kolejny radosny dzien.Polecam.

W życiu nie spotkałam dotąd tak świetnego fachowca. Oby więcej takich lekarzy.

W życiu nie spotkałam dotąd tak świetnego fachowca. Oby więcej takich lekarzy.

Moje dziecko rok czekało na operację rączki!! Dziś mija 3 doba od operacji, a roczna córeczka zachowuje się tak jakby niczego nie przeżyła..:) Wspaniały dr Tomek!! Oby więcej takich lekarzy!! Z całą pewnością polecam dr Mazurka!! REWELACJA W KAŻDYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU!!!! Człowiek wzór do naśladowania dla innych lekarzy!!!!

Bardzo dobry specjalista!!! Do tego bardzo uprzejmy i rzeczowy!! Zdecydowanie wszystkim potzrbujacym polecam pana doktora! Dla jego fachowosci przyjechalam do Polski ze Szwecji i nie zawiodlam sie!!