dr n. med. Tomasz Mazurek

Chirurg ogólny, Ortopeda

DR.Tomasz Mazurek 2 lata temu zdiagnozowal mojego 15 letniego syna.Tylko Pan Doktor wiedzial co tak naprawde dolega temu pacjentowi ktory przez 4 miesiace lezal w lozku i zaden lekarz nie mogl mu w stanie pomoc.Dziekuje za ta chwile kiedy DR.MAZUREK podszedl do lozka mojego synka i zlecil RTG stawow biodrowych.Nasza historia jest dosc obszerna ale warta uwagi a DR.Tomasz Mazurek jest dla nas wielkim priorytetem,dzieki niemu moj synek wstal z lozka a z kazda wizyta jest radosny usmiechniety.Dziekuje,ze sa tacy lekarze...polecam z calego serca.Iwona&Rafal:*

Wspaniały lekarz, świetny ortopeda, bardzo konkretny i rzeczowy,a przy tym wspaniałe podejście do pacjenta.Zdecydowanie polecam.

myślę ,że słowa są zbędne . Ten lekarz to esencja kompetencji i fachowości. Operację miałam w Tczewie ( mieszkam w Gdyni ), ale jeśli trzeba by było jechać do Zakopanego to też bym pojechała BO WARTO

Bardzo dobry specjalista!!! Do tego bardzo uprzejmy i rzeczowy!! Zdecydowanie wszystkim potzrbujacym polecam pana doktora! Dla jego fachowosci przyjechalam do Polski ze Szwecji i nie zawiodlam sie!!

Bardzo mily, uprzejmy,konkretny, sprawny w swojej procesji.

Bardzo mily, uprzejmy,konkretny, sprawny w swojej procesji.

Jest bardzo dobrym ortopedą leczył mojego syna jestem mu bardzo bardzo wdzięczna za to że mu pomógł, dziękuję panie doktorze .

Dr.Tomasz Mazurek uratowal mojego 16letniego synka.Dzien w ktorym zobaczylam Pana doktora obok mojego syna i to jak szybko postawil diagnoze tak naprawde co trzeba robic dalej,pozostanie zawsze w mojej pamieci i dziekuje ze sa tacy ludzie jak Dr.Mazurek.Dzieki Niemu moj syn chodzi a kazda wizyta daje nam poczucie bezpieczenstwa i szanse na kolejny radosny dzien.Polecam.

Polecam.Pełny profesjonalizm.Miły i uprzejmy dla pacjenta.Cierpliwie tłumaczy co dolega i jak wyleczyć.O jego umiejętnościach świadczą kolejki do Pana doktora gabinetu !!!

Moje dziecko rok czekało na operację rączki!! Dziś mija 3 doba od operacji, a roczna córeczka zachowuje się tak jakby niczego nie przeżyła..:) Wspaniały dr Tomek!! Oby więcej takich lekarzy!! Z całą pewnością polecam dr Mazurka!! REWELACJA W KAŻDYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU!!!! Człowiek wzór do naśladowania dla innych lekarzy!!!!

mam ochotę wystawić najwyższą opinie moja córka jest teraz na bloku operacyjnym i czekamy na nią trzymamy kciuki