dr n. med. Tomasz Mazurek

Chirurg ogólny, Ortopeda

Dr Mazurek dwukrotnie operował moje dziecko. Bardzo kompetentny lekarz.

Dr Mazurek dwukrotnie operował moje dziecko. Bardzo kompetentny lekarz.

Wyjęcie śrub po zespoleniu i całe dalsze leczenie i inne decyzje, w tym także pomoc w rehabilitacji. Nie oceniam kompetencji medycznych, bo nie znam się na tym - ale na zdrowy rozsądek i odczucie - dobry fachowiec. Polecam.

Jak dla mnie najlepszy lekarz jakiego znam

Jak dla mnie najlepszy lekarz jakiego znam

Ten lekarz operował dwa lata temu moją córkę. Wycinał jej łagodny nowtwór kości. DolegliwośĆ nie wróciła ale nie może się niermalnie poruszaĆ. Kolano nadal ją boli. Dr Mazurek twierdzi że wszystko OK.

Bardzo dobry doktor Mazurek.Operowal mi staw biodrowy i pomogło skończył się ból i wgl bardzo prtofesjonalny lekarz polecam

Bardzo dobry doktor Mazurek.Operowal mi staw biodrowy i pomogło
skończył się ból i wgl bardzo prtofesjonalny lekarz polecam

Pan dr.Mazurek jest wspanialym czlowiekiem,operowal mi obie rece z rewelacyjnym skutkiem.Dziekuje.

dr Tomasz Mazurek dwukrotnie mi operował paluchu duże stopy /artroplastyka/ . Jestem bardzo zadowolona. Efekt jest większy niż oczekiwałam.

Super lekarz.Operacje miałam 27.09.09 w Tczewie,personel przemiły, wszystkim polecam ten szpital i tego lekarza.Z wyrazami szacunku.GRAŻYNA

Kiedyś to był lekarz teraz to "gwiazdor"

Kiedyś to był lekarz teraz to "gwiazdor"

Wychwalany pan doktor jest miły do chwili kiedy zorientuje się czy pacjent mu zapłaci. Jak jest już pewien, że nie otrzyma zapłaty za wizytę jego uprzejmośc znika, a porada jest zdawkowa. Szybko pozbywa się pacjenta. I co najciekawsze, w gabinecie, gdzie nad drzwiami widnieje ogromny napis NFZ przyjmuje pacjentów prywatnie ( 100 złotych za wizytę bez pokwitowania), nieliczni przyjmowani są z listy zarejestrowanych. Po co płacimy składki zdrowotne?. Biedni, których nie stać na wizyty prywatne powinni wykupić sobie , czy też może zbierać na miejsce na cmentarzu.