dr n. med. Tomasz Mazurek

Chirurg ogólny, Ortopeda

Dr Mazurek prowadzi naszą córkę juz 5 miesiąc. Dopiero On postawił prawidłową diagnozę, nie będę pisać co dokładnie Jej dolega, bo nie w tym rzecz, tylko chcę wyrazić opinię. Jest ona jak najbardziej pozytywna. Ufamy mu jak żadnemu innemu lekarzowi, jest otwarty, pomocny i nie zbywa byle wymówka, traktuje pacjentów jak ludzi i za to mu chwała. Przedstawia wszystkie opcje ewentualnych powikłań, przez co nie robi złudnych nadzieji, a jakże miło jest sie pozytywnie rozczarować, naprawde polecam Agnieszka

Agnieszka

Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo dobry specjalista, uczynny, bezinteresowny, zoperował mi rękę (zespół cieśni nadgarstka) w szpitalu w Tczewie w miarę szybkim terminie, lekarz z powołania, stara się za wszelką cenę pomóc pacjentowi, bardzo dziękuje za wszystko Andrzej H. z Gdyni

DOKTOR MAZUREK. Wspaniały fachowiec! Mam zooperowaną PRZEZ NIEGO drugą rękę, lewą - z problemem zespołu cieśni nadgarstka. Fakt iż była to druga operacja u P. dr Mazurka , chyba to tez podkreśla moje zufanie jako do operatora. Operacja była wykonywana w Szpitalu Tczewskim , gdzie spotkałam się z bardzo dobrą opieką. Powiem, że sceptycznie podchodziłam do wyjazdu do Tczewa, poniewaz mieszkam w Gdyni, a o fachowości i skuteczności zespołu ze szpitala tczewskiego nic nie wiedziałam ! Nikt z moich znajomych nie miał tam zabiegu operacyjnego. W tym miejscu, chciałam bardzo podziękowac lekarzowi- aneztezjologowi( niestety nie znam danych lekarza), siostrze pomagającej na sali operacyjnej, w pracy aneztezjologa. Nie dośc, że bardzo delikatna i wrażliwa, to na dodatek bardzo urodziwa. Szczególne podziękowania dla Pana dr Anestezjologa, ktoremu sprawiłam po zabiegu troche kłopotu. Młodziutki lekarz, a jakze wrażliwy i bardzo skuteczy - po prostu profesjonalista. Zabieg był wykonany w dniu 22.02.2009r. Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ!

Lekarz z wielką wiedzą , uprzejmy , profesjonalny.

Lekarz z wielką wiedzą , uprzejmy , profesjonalny.