Pan doktor został mi polecony, jako kompetentny który „dużo widzi” i ma dobry sprzęt. Zgadzam się z tym. Jednak reszta typu uprzejmość, informowanie o tym co robi na bardzo niskim poziomie. Na pytanie czy wszystko jest ok, usłyszałam „a co ma być źle?” .

Byłam u dr na badaniach prenatalnych ze skierowaniem z mojej przychodni. Naczytałam się tych komentarzy i poszłam na wizytę lekko przerażona, jak się później okazało zupełnie niepotrzebnie. Moja Pani dr polecała mi dr Mazurka, więc poszłam. Jak się okazało dr jest bardzo rzeczowy, konkretny i profesjonalny. Fakt, nie rozmawia o pogodzie i nie opowiada żartów, ale chyba nie o to w tym chodzi. W trakcie badania wszystko dokładnie wyjaśniał i tłumaczył. Od razu umówiłam się na badania połówkowe. Mogę z całego serca polecić dr Mazurka.

Byłam u Pana Doktora w czerwcu na usg 4D. Na dodatek ze weszłam z pół godzinnym opóźnieniem to Pan doktor nie wywarł na mnie i na mężu dobrego wrażenia. Odniosłam wrażenie że siedzi tam bo musi, zrobił badanie podczas badania opowiadał co widzi bardziej zwracając się do Pani która zapisywała wszystko w komputerze. Badanie trwało 8 minut. Pan doktor był nie miły, oschły, ja rozumiem ze robi to na co dzień i może mu się już to nudzić ale dla nas rodziców takie USG jest bardzo ważne i chcemy wiedzieć wszystko dokładnie czy z nasz pociechą jest wszystko w porządku tym bardziej ze za wizytę zapłaciłam 260 zł. Maż powiedział Panu Doktorowi że bardzo boli mnie kość ogonowa i lewa noga i ze nie raz mam problem z schodzeniem na co Pan Doktor stwierdził ze tak jest i tyle żadnych zaleceń. To na pewno był pierwszy i ostatni raz jak poszłam do tego Pana.

Lekarz nieuprzejmy, wizyta dosłownie "odwalona", czas trwania badania zdecydowanie za krótki ( USG PRENATALNE - czas trwania 5 min) bardzo zła jakość zdjęć USG. Zdecydowanie NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo kiepski ginekolog a jako człowiek to cham , Karzełkowaty wyrostek nie mający pojęcia jak odbierać poród. Uprzejmy tylko wtedy jak widzi płynące z macicy pieniądze. 17 Maja pomagał żonie przy porodzie z dwoma innymi weterynarzami . Robili to naciskającłokciami na brzuch z taką siłą że złamali dziecku obojczyk. Po wszystkim nawet nie stać ich było aby przyjść i przeprosić i jeszcze bezczelnie się ukrywali i unikali. Mieszkamy na wsi i lepiej odbieram porody od krów niż Mazurek od kobiet.

Pan dr Mazurek prowadził moją ciążę przez 9 miesięcy. Urodziłam córeczkę dwa miesiące temu i do dziś nie mogę dojść do siebie po tym co przeżyłam. Sam poród to pikuś w porównaniu z tym co było potem (oczywiście dr nie było przy porodzie) Powtórny powrót do szpitala spowodowany lekceważącym podejściem dr do skarg jakie zgłaszałam zaraz po porodzie. Wypisał mnie ze szpitala nie pytając o to jak się czuję,Usłyszałam tylko ze mam niski poziom hemoglobiny i mam brać żelazo. Oczywiście w szpitalu zachowywał sie inaczej niż w swoim prywatnym gabinecie. W gabinecie zwracał sie w sposób kulturalny a w szpitalu mówił do mnie bezosobowo. Dla niego nie liczy sie pacjent i jego zdrowie ale tylko kasa. Zero współczucia i pomocy w szpitalu. Tylko sie głupio uśmiecha, traktując człowieka z góry. Mam nadzieję, że będzie to przestroga dla każdej kobiety, która chciałaby w przyszłości zajsc w ciaży bo ja z mężem mam wielki uraz i raczej nie myślimy o rodzeństwie dla naszej córci. Proszę sie zastanowić nad wyborem tego lekarza, chyba ze ktoś lubi wyrzucać pieniądze w błoto.

jak dla mnie wszystko w porzadku ,pierwsze moje dziecko urodzilam w USA ,a drugie pod opieka doktora komplikacje byly tylko z moim zdrowiem takie same przy pierwszej ciazy jak przy drugiej i mimo to uwarzam ze doktor sprostal w Stanach poprostu zbagatelizowano problem , dziewczyny ten lekarz ma takich jak my setki wiec nie wymagajmy by kazda z osobna trzymal za raczke...

Tak prowadził ciążę, że dziecko po porodzie zmarło. A on nie ma sobie nic do zarzucenia. Zawsze zapewniał nas, że nie ma najmniejszych obaw co do stanu płodu i samego porodu. Niestety bardzo się mylił. Zniszczył nam życie. Resztę możecie sobie sami wyobrazić :(

bardzo dobry i miły lekarz trzeba zrozumieć jego dowcip i styl bycia, ale nie zamieniłbym go na innego jesli zajdzie taka potrzeba, drugi raz zawiozę tam zonę polecam

bardzo dobry i miły lekarz
trzeba zrozumieć jego dowcip i styl bycia, ale nie zamieniłbym go na innego
jesli zajdzie taka potrzeba, drugi raz zawiozę tam zonę
polecam

typowy lekarski biznesmen kasa, kasa i jeszcze raz kasa. nie zwraca uwagi na pacjenta tylko na jego portfel

typowy lekarski biznesmen
kasa, kasa i jeszcze raz kasa.
nie zwraca uwagi na pacjenta tylko na jego portfel